Skocz do zawartości

Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia ządanej informacj i// Pomocy

MrKlonex

Rekomendowane odpowiedzi

Twój sprzęt spełnia wymagania gry? Podaj specyfikację sprzętu i grę którą próbujesz odpalić. 

#1  MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: Iiyama E2481HS

#2  MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE CPU: AMD Ryzen 5 2600 GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 16 GB 3200MHz  CL16  

PSU: SilentiumPC Vero M2 600W  SSD: SSD Silicon Power Ace A55 512GB CASE: SilentiumPC Regnum RG4T  Monitory: Acer Nitro VG240YUbmiipx

Możliwe, że złapałeś jakiegoś wirusa, albo masz jakiś inny syf w systemie, spróbuj wyczyścić lapka jakimś programem. Zmieniałeś coś w rejestrze? 

I tylko przy tej 1 grze są problemy? Laptop chodzi normalnie jak zawsze?

#1  MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: Iiyama E2481HS

#2  MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE CPU: AMD Ryzen 5 2600 GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 16 GB 3200MHz  CL16  

PSU: SilentiumPC Vero M2 600W  SSD: SSD Silicon Power Ace A55 512GB CASE: SilentiumPC Regnum RG4T  Monitory: Acer Nitro VG240YUbmiipx

sprawdzałem avastem, czyściłem ccleanerem.. nic nie pomogło.

wydaje mi się, że to  ma jakiś związek z kartą graficzną, bo gdy przełączyłem  na karte zintegrowaną gra odpaliła ale wywalało ciągle na pulpit 

tak tylko przy tej, laptop chodzi jak zawsze (mam go jakos 3 miesiące)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia ządanej informacj i// Pomocy   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...