Skocz do zawartości

"Moda" - jeansy

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 311 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Co sądzicie o dzisiejszym noszeniu jeansów,a dokładniej o (...).

Z 3-4 lata temu pamiętam jak ktos nosił jeansy z dziurami to kazdy krzywo patrzył. Widziałem nie raz jak ktos byl wyzywany pod nosem od "pedałów".

A dzisiaj patrze co 3 osoba ma takie jeansy i nosi. Wtf. Co z tym swiatem sie dzieje?

Nie tylko dziewczyny widuję w takich jeansach, ale tez duzo chlopakow i to nie tylko takich "delikatnych"

Edytowano przez ShastaMan

ie068n.jpg

Pani Kasia

No cóż nastały takie czasy, wszystko się zmienia. Tak samo jak teraz widać 12/13/14 letnie dziewczyny które się malują i wyglądają jakby miały dwa razy więcej to wiesz :/ . 

Nic się na to nie poradzi . 

i1sWQY0.jpg

Niedługo będą dziury ze spodniami.  Chłopak rzadko wygląda w takich dobrze, tym bardziej gdy ktoś jest gorylem. 

Pani Kasia

11 godzin temu, Reiden napisał:

Taki świat, że gówno czasem trafi nie tam gdzie trzeba.

O cóż w tym złego? Nie można oceniać człowieka na podstawie wyglądu. Jak ktoś chcę wyglądać "modnie", "stritłerowo" to niech wygląda. Ważne co ma w głowie.

Mi się jeansy z dziurami podobają, zimą głównie noszę jakieś cieplutkie dresy. Jesienią czy wiosną takie spodnie są idealne.

W tym, że to okropnie wygląda. Rozumiem, ludzie chcą jakoś wyróżniać ale bez przesady.

860331433165800174608.png

Pani Kasia

11 godzin temu, Reiden napisał:

W tym, że to okropnie wygląda. Rozumiem, ludzie chcą jakoś wyróżniać ale bez przesady.

Kwestia gustów.

W sumie to każdy każdemu powie co innego. Jak dla mnie to są gusta - ja nie noszę dziurawych, a to że ktoś nosi to już jego problem.

Jeansy z dziurami to nic, mnie bardziej przerażają te turbo obcisłe rurki u facetów...

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 311 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...