Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] "Błyskawice" Na Zbroi & Nowe Poziomy Skili


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Witam! przeglądając filmiki na YT znalazłem ciekawy efekt

chodzi o błysk zbroi "błyskawice" czy ktoś wie jak taki efekt uzyskać? pobierałem pliki z kanału tego użytkownika ale nie ma w nich tego efektu.. a jeżeli jest to niestety mi nie działa

 

2. Chciałbym wiedzieć czy jest możliwość dodania nowych poziomów skili na zsadzie: Aura P2 ...która ma np inną teksturę niż pozostałe poziomy.. chodzi o to że jako GM chciałbym mieć inny wygląd skilli niż normalni gracze.. jeżeli jest to możliwe to prosiłbym o jakieś rady..

 

z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

1.Poszukaj jeszcze w jego filmikach to może znajdziesz linka.

2.Co do aury p2 tego się nieda zrobić a jakby dało to już by ktoś to opublikował

@Edit poszukałem no i masz.

To :

To jest ukryta treść, proszę

Albo to :

To jest ukryta treść, proszę

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to skill powyżej P da się zrobić

ale jak to zrobic wiedzą nieliczni oraz z tego co mi wiadomo to kuuuupa roboty z tym jest

Opublikowano

dzięki terminator.

 

Co do tych skilli to zrobić to chociaż w ten sposób że działają po wpisaniu komendy /setsk <id> 60 ...bez żadnych kamieni duchowych czy coś po prostu tylko to aby był jeden dodatkowy poziom który ma jakąś wartość.

Opublikowano

Skile są powyżej P aż do S tylko trzeba wiedzieć jak zrobic "_" nie pytajcie, bo nie powiem.. jutro moge wrzucić filmik jak chcecie.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

1. Poszukaj po clientach. Niektóre włoskie mają błyskawice. Wymień pliki i będziesz mieć.

 

2. Był kiedyś taki serwer, gdzie były skille: M, G, P, S, SP. Nie pamiętam nazwy. Wiem tylko, że ten serw szybko padł.

17ok.png15ok.png
Opublikowano

Yabuza12 - jak możesz to wrzuć ten filmik będę wdzięczny

 

..nadal nie mogę znaleźć tego efektu połysku.. więc jak ktoś ma namiary chociażby na klienta to prosiłbym o podanie nazwy.

 

 

 

@EDIT

 

znalazłem pliki klienta który posiada ten efekt błyskawic także jak ktoś potrzebuje to proszę bardzo. - http://www.mpcforum.pl/topic/120483-nowy-client/

 

pytanie o skille nadal aktualne

Opublikowano

przylanczam sie do pytania o blyskawice w zbrojach bo niestety ten link co dales nic nie zmienia dalej sa te iskierki

 

wgralem to do folderu pack powinno dzialac ale niestety ;///

 

czy to sie jeszcze cos zmienia zeby byly te blyski

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...