Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Współpraca dotycząca dostosowania plików S2 Odpłatnie


blast-mu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

poszukuję osoby ktora pomoże odpłatnie dostosować do moich wymagań plików sezonu 2 , są to dokładnie te pliki: http://forum.ragezone.com/f197/exteam-season-2-episode-4-a-1024243/index21.html

 

o co głównie chodzi..

  • Wyeliminowanie bugów (np. crywolf nie expi itemów potrzebnych do stworzenia fenrira - nawet po zwiększeniu dropów, jest dźwięk spadającego przedmiotu po zabiciu mooba, itemu brak)
  • Poprawka dotycząca możłiwości stworzenia GOLDEN Fenrir-a
  • Naprawa kilku komend GM-a i Admin-a
  • Wprowadzenie eventu z własnym MOOBEM który po zabiciu wyrzuci ustawioną ilość itemów (np. boxy, bronie, sety, jevele)

oraz kilka innych poprawek i ogólne sprawdzenia całości sezonu.

 

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pomocą proszę o kontakt, najlepiej na GG bo będzie najłatwiej się komunikować:  65078399 GG

www.Blast-mu.pl - Portal o MuOnline / MuLegend, poradniki, tutoriale, instalacja serwera i dużo więcej.

naforum.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ponawiam temat, poszukiwana osoba która doskonale zna się na pracy z plikami muonline i potrafi je modyfikować nie wywołując usterek,

Zlecę wykonanie poprawek i ogólną naprawę plików sezonu 2, chodzi o to aby to co nie działa, a zawiera sezon 2 zostało naprawione.

Odpłatnie.

Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na PW lub GG.

www.Blast-mu.pl - Portal o MuOnline / MuLegend, poradniki, tutoriale, instalacja serwera i dużo więcej.

naforum.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kup lepiej sobie pliki xteam s2, nie sa drogie. watpie abys znalazl osboe nawet na ragezone ktora podejmie sie edycji tych smiecioowych ruskich plikox od exteam pozdrawiam

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...