Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Angelbot] Jak Wy Wyciskacie Tyle Małzy? O_O


holtwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze.

Wkoncu udało mi sie dobic 1 expbotem ten 30 lvl, ustawilem go na fb...

Po okolo 15 minutach zlowil jedynie 4-6 ryb, a powinien ponad 20...

Wedke mam +1, czas 2850, zanurzenie 5000.

 

Tutaj SS zeby nie bylo

botw.png

 

i tu nasuwa sie pytanie: Robie coś źle? Wam też tak słabo bierze? To zależne jest od szczescia?

A, i mam 800x640 32bit , windows 7, uruchamiam na administratorze..

Opublikowano

za przeproszeniem macie malego bicka ja an 3 kontach dziennie wyciagam z 30-40 malz ;p a co do twojego problemu to robaki i czekaj xD ;]

zbyt duża sygna

Opublikowano

+ wędki jak dla mnie się nie liczy łowie na +1 czas 2850 i tak od 22 do 7 mam ok 10 małzy na 1 koncie.

buusaga.jpg

Opublikowano

koncu udało mi sie dobic 1 expbotem ten 30 lvl, ustawilem go na fb...

 

 

jak już expbotem robisz konta do łowienia to zostaw 3 metki zamiast jednego i wtedy masz potrójny zysk ^^

 

 

ta to zależy od szczęścia ja raz zostawiłem na 1,5h fb i 2 małże

a raz na 3h i ani jednej ;d

Opublikowano

ta troche częściej

 

ale im wyższy + tym ciekawsze ryby lowią sie od +7 bodzie i od +x małże :P

 

im wiekszy + tym wiecej żadzych ryb = wiecej małaży xD

Opublikowano

liczy się fart.. ja przez jedną noc na jednym koncie miałem 16 małży drugiej nocy 2 trzeciej 6... więc wiesz xD nie zawsze ma się szczęście d;

no escape from the mass mind rape

Opublikowano

ja zauważyłem że na wojce lepiej łowi niż na woju

wojka przez 3 dni=20 małży (nie całe 3 dni po pare godzin dziennie)

woj przez 3 dni= 6 małży(łowił w tym samym czasie co wojka)

na innych wojkach jest tak samo choć mam woja 30 lvl i na nim łowi don=brze

na tym co łowi słabo jest 36 lvl może dlatego??

wędki mają wszyscy takie same +4

po tym co przeczytałem zmieniam przynęty na robaki bo zawsze łowiłem na papke;p

eh...

Opublikowano

zeby nie było błedów z ??????????? usuncie z folderu metina error.exe(jakoś tak) i errorlog.txt

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

zeby nie było błedów z ??????????? usuncie z folderu metina error.exe(jakoś tak) i errorlog.txt

 

To usuwa tylko komunikat o błędzie, a błąd, że wyłącza metina dalej będzie się pojawiał.. <_<

Nie obrażę się, jeżeli dostanę plusa;)

Legenda
Opublikowano

Używaj Robaków a nie Papki pozatym masz wędke na słabym + i nie musisz miec 800x600px możesz miec FullScreen oczywiście nie musisz ale możesz.

Opublikowano

Używaj Robaków a nie Papki pozatym masz wędke na słabym + i nie musisz miec 800x600px możesz miec FullScreen oczywiście nie musisz ale możesz.

 

Po pierwsze było mówione już że mit + większy wędki tym więcej ryb to bujda, więc na huj piszesz o plusie wędki? Ja pierdole...

 

i nie musisz miec 800x600px możesz miec FullScreen oczywiście nie musisz ale możesz.

 

Nie ma chuja, teraz całe eq małży ma załatwione!!

 

 

 

Do tematu

 

Zależy od szczęścia wszystko, więc się nie martw.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...