Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z komenda - brak błedów, nie działa


damixedixed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kolejny problem z tym skryptem. Nie wyświetlają się żadne błędy a jednak komenda /wystaw nie działa ?

 

Chodzi o linijki od 40 do 68 (te z komenda /wystaw)

 

Kod:

https://code.skript.pl/qn89bqHW

Nie wiem czemu Itemy się nie wystawiają ;(

Proszę o pomoc.

PoliticalCorrectness-800x250.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie, nie to że posty nabijam ( chodziarz trochę )

Ale wyświetlają się błędy innych skriptów?

wpisz /sk reload all

Jeśli nie wyświetla się ani jeden błąd, nawet nie wyświetla się "przeładowanie" na chacie, to przeinstaluj plugin, usun wszystko, wgraj jeszcze raz, ale config sam sie musi utworzyć, ale bardziej przewiduję że po prostu błąd w kodzie.

Jeśli chodzi o targ, korzystam też ze skriptu tego:

https://code.skript.pl/1znjl0Ho/

Dobra, dodałem do siebie na serwer ten twój cały skript, mam 2 errory, faktycznie masz coś  z pluginem raczej, nie wiem jak naprawić errory, daje ci ss z konsoli...

dddd.PNG

Zainstaluj od nowa

Skript  i WildSkript, raczej one są tutaj potrzebne, ogólnie do działania skriptów...

Pewnie masz na złą wersję, albo usunąłeś jakiś plik z configu i nie wczytuje, nie jestem w 100% pewien, ale masz ss z błędami...

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Problem z komenda - brak błedów, nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...