Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aktualizacje GTA V - Da się ominąć?


Character

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, wczoraj zainstalowałem GTA V. Pobrałem aktualizacje jedna 8.5 GB, druga 500MB około. Pograłem sobie, i dziś zainstalowałem parę modów. Próbując włączyć gre dostaje informacje o tym że muszę zaktualizować grę, a aktualizacja ma 9.5GB... Czy da się ominąć te super aktualizacje żebym mógł grać tylko na singleplayer z modami? bo nie widzi mi się pobierać co chwilę aktualizacji.

 

A i jeszcze jak odłączam internet i gram w trybie offline, to wyrzuca mi gre w trakcie intro..

.

Opublikowano
7 godzin temu, KoTinho napisał:

Grę pobrałeś przez Steama czy Social Club?

Kupiłem grę pudełkową, i gra aktualizacje pobierz z Social Club

.

Opublikowano

Odpal Social Club'a, a następnie przy pobieraniu aktualizacji wejdź w ustawienia karty sieciowej i ją wyłącz. Po kilkunastu sekundach powinieneś mieć opcję ,,Graj w trybie offline". Po odpaleniu gry włącz kartę sieciową i powinno śmigać.

www.eduweb.pl

Opublikowano
7 godzin temu, KoTinho napisał:

Odpal Social Club'a, a następnie przy pobieraniu aktualizacji wejdź w ustawienia karty sieciowej i ją wyłącz. Po kilkunastu sekundach powinieneś mieć opcję ,,Graj w trybie offline". Po odpaleniu gry włącz kartę sieciową i powinno śmigać.

"A i jeszcze jak odłączam internet i gram w trybie offline, to wyrzuca mi gre w trakcie intro.."

 

.

Opublikowano

@Character Możliwe ze przy instalacji modów uszkodziłeś jakiś plik w grze i się wyłącza. 

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
Opublikowano
18 godzin temu, azakv napisał:

@Character Możliwe ze przy instalacji modów uszkodziłeś jakiś plik w grze i się wyłącza. 

@CharacterPozostaje ci tylko reinstalacja całej gry.

www.eduweb.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...