Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można nie zdać przez religie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie jak wypadnie mi 1 z religi  na koniec roku bo mogę przez to nie zdać?

Jeszcze jedno pytanie jak nie bede miał 50% obecności z religi to też moge nie zdac? 

Jestem w 2 gim 

Opublikowano

Religia nie jest obowiązkowa i masz możliwość wypisania się z niej, ale jeśli tego nie zrobiłeś i uczęszczasz na lekcje to niestety można z niej nie zdać. To nie jest tak że od razu nie zdasz i zostajesz w tej samej klasie. Masz coś takiego jak tzw. poprawki w Sierpniu i wówczas gdy w tych wyznaczonych dniach nie zdasz poprawek to wtedy zostajesz drugi raz w tej samej klasie. Co do ilości procentowej frekwencji to oczywiście że musisz posiadać powyżej 50%, bo wtedy grozi ci tzw. niekwalifikowanie z powodu niskiej frekwencji. Wtedy też przystępujesz do tzw. poprawek w Sierpniu. W mojej i pobliskich szkołach bynajmniej tak było.

P.S. Jak można nie zdać z Religii, albo WF XDD? Dwa najłatwiejsze przedmioty xD

Opublikowano
Dnia 22.03.2018 o 21:58, cola! napisał:

Up.

A komu by się na to chciało chodzić zwłaszcza jak po całym dniu masz to na ostatniej lekcji. No pojebało

Chyba, że masz w rodzinie batmana to już trzeba szukać mocnych argumentów.

www.eduweb.pl

Opublikowano
Dnia 22.03.2018 o 19:38, MAROSKiNG napisał:

Religia nie jest obowiązkowa i masz możliwość wypisania się z niej, ale jeśli tego nie zrobiłeś i uczęszczasz na lekcje to niestety można z niej nie zdać. To nie jest tak że od razu nie zdasz i zostajesz w tej samej klasie. Masz coś takiego jak tzw. poprawki w Sierpniu i wówczas gdy w tych wyznaczonych dniach nie zdasz poprawek to wtedy zostajesz drugi raz w tej samej klasie. Co do ilości procentowej frekwencji to oczywiście że musisz posiadać powyżej 50%, bo wtedy grozi ci tzw. niekwalifikowanie z powodu niskiej frekwencji. Wtedy też przystępujesz do tzw. poprawek w Sierpniu. W mojej i pobliskich szkołach bynajmniej tak było.

P.S. Jak można nie zdać z Religii, albo WF XDD? Dwa najłatwiejsze przedmioty xD

Nie możesz nie zdać z religii, możesz mieć wpisaną ocenę niedostateczną, ale nie możesz przez to powtarzać roku.

Opublikowano

Jak można mieć 1 z religii? Ale zdasz bo religia nie jest obowiązkowa :)

Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...