Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WantedMu | exp: 50x | drop: 30% | Sezon 4 | Nowy start 16.03 godzina 18:00


klaudusia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy start serwera: 16.03 godzina 18:00

Informacje

Strona serwera:  STRONA

Forum serwera: FORUM

Exp: 50x

Drop: 30%

Spoty: Na każdej mapie po 10 mobów

Quest 3rd - Tak

Arena: Tak 

PC cafe point store : Tak ( informacje na forum WAŻNE!)

Vip: Tak ( informacje na forum! WAŻNE!)

Maksymalny level : 400

Koszt resa : 10 000 000 zen

Nagroda za reset : Tak co 12 resów możliwość wbicia opcji w item

Maksymalne staty : 32767

Maksymalny poziom itemu : +15 +28

Elf buffer : Do 200 levela

Tworzenie guild : Od 300 levela

Party 

Exp: 2 graczy - 105%

       3 graczy - 109%

       4 graczy - 114%

       5 graczy - 120%

Pralka

Chaos item: 70%

DS zapka : od 65% do 95%

BC zapka: od 60% do 95%

Dinorant: 70%

Wingi 1 levela: 90%

Wingi 2 levela: 60%

Wingi 3 levela: 30%

Piece of horn: 50%

Broken horn: 30%

Fenrir: 15%

Feather of condor: 30%

Inwazje

BC: Co 2 godziny od 00:00 - 22:00 ( nagroda jevele , boxy , PC shop cafe point)

DS: Co 4 godziny od 00:30 - 22:30 ( nagroda PC shop cafe point)

CC: Co 4 godziny od 1:30-21:30 ( nagroda acc item)

Inwazje: Co 4 godziny od 1:00 - 21:00 ( nagroda box 1-5)

Kundun: Co 12 godzin ( nagroda exe itemy , acc itemy )

Konkursy poza serwerem: Informacja niżej

Nowości

Jevel of level

Jevel of exe

Jevel of option

Jevel of luck

Inne

  FanPage : Każdy gracz klikający " Lubię to " i po wysłaniu wiadomości z loginem utrzyma PC shop point! ( daje to możliwość udziału w innych konkursach które będą publikowane na fanpage!

Instagram : Każdy gracz po kliknięciu " Obserwuj " i wysłaniu wiadomości z loginem utrzyma PC shop point! ( daje to możliwość udziału w innych konkursach które będą publikowane na instagramie!

 

Bardzo proszę o komentarze, co byście zmienili dodali i wgl oraz Serdecznie zapraszam na serwer w piątek ! :)

Wszystkie sugestie proszę kierować na forum.

Opublikowano

Siema...zaczolem grac na tym servie jest niezle  ciezko o party topka expi z saba no coz to 120% expa reszta meczy sie -----kupilem, paczke potow za ciezko uzbierane zeny poszlem naprawic ciuchy u kowala i oooooooooo wielkie zdziwko z paczki potow 1 szt zostala BUG gry ,druga sprawa to niemozna ustawic sb dla sm i  powiedzmy sobie evila mozna jeden albo drugi bo wbudowany helper ma bzika :) pozatem co jakis czas zaczyna reperowac ciuchy i postac leci hen ze spota w tym czasie. Zaczolem robic ee udalo mi sie nawet uzbierac wszystkie bufy ale sprawa podobna do sm albo def albo dmg daje z helpera ee. Admin pytanie do Ciebie jesli znasz sposob na ustawienie tego szita to napisz jak i co zrobic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie do Admina ......kup nowa pralke bo ta to "FRANIA'' z lat 70 pierze a w zasadzie niepierze ^^ pisze 90% a jak podane na forum to 60% chyba to wymysliles po bibce bo normalnie to niemozliwe heheheh kup nowa pralke bo wsystko pali. Jesli chodzi o cresty i pierze to w sasadzie raz na 10 dni pada ....przesadziles ostro. Moby masz niezbalansowane wozki wiecej hp a mniej expa jak knighty . Ludzie uciekaja rob cos na servie i pokaz sie pogadaj inaczej mozesz zamykac serv.Jest sporo innych spraw ale zalatw najpierw te bo zrobilo sie pusto a ja gram z przyzwyczajenia pozdrawiam all

Opublikowano

Widze ze Admin nie jest zainteresowany odpawiodaniem na pytania jakie padaja na tym forum serv jest pelen bugow ktore obiecuje poprawic ale nic nierobi z tym na servie zostala garstka zapalencow ja niestety rezygnuje bo niewidze przyszlosci serva z takim podejsciem Admina do  swojego serva ----przec kilka rr niewidzialem pierza ani cresta moby niezbalansowane ale zreszta niebede sie rozpisywal trzymajcie sie zapalancy ale beze mnie

Opublikowano
Dnia 13.03.2018 o 16:56, klaudusia napisał:

Nowości

Jevel of level

Jevel of exe

Jevel of option

Jevel of luck

Tych  jeweli nawet nie widac chociarz wbilem prawie 20rr  ...  admina nie ma nigdy na serwerze...  bledow  nie poprawia...  z**bany drop z bokow  z kunduna nic nie leci ... party exp  ..eehh    w  pt mniejszy exp niz samemu sie expi... a pozatym  malo ludzi.

Opublikowano

tak narzekacie caly czas, ale ciagle gracie .... ja juz dalem spokoj temu serwerowi ... obietnic duzo, ale bez pokrycia w czynach ... admin pazerny na liczbe online ( zrobie wam eventy ale na serwsie musi byc tyle i tyle osob online) a nawet sie nie pokazywal na serwie ... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...