Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gracze nie mogą pisać, budować ani burzyć na serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemia,mam problem.  Mam serwer Minecraft, oraz pluginy: MotdManager.World Edit,Admin Essentials,Colored Signs,Admin-Chat,Openlnv,Essentials,PermissionEX,Essentials-Anti Build, (To akurat skasowałem pliki ale nwm czemu jest).Chat Control,Setspawn,Modyfiwrodl,Random TP,Essentials Spawn,EZ Welcome,World Guard,EssentialsProtect,OtherDrops,Authme.

Gracze nie mogą budować,niszczyć bloków oraz pisać na chacie ogólnym dlaczego?

To tak,próbowałem skasować pliki Essentials Anti Build ale ciągle tak jest.

Moje Permission:

groups:
Gracz
  default:
    options:
      default: true
    permissions:
    - modifyworld.*
    - modifyworld.blocks.destroy.*
    - modifyworld.blocks.place.*
  User:
    permissions:
    - essentials.spawn
schema-version: 1
users:
  6e8ace84-3461-3e1f-919d-35af737caeb2:
    options:
      prefix: \&1Wlasciciel\&1
      name: GriphithPL

Z góry dzięki za pomoc:

 

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Czemu gracze nie mogą pisać,budować ani burzyć na moim serwerze?
Opublikowano
11 minut temu, MAROSKiNG napisał:

Usuń plugin EssentialsProtection i uruchom serwer ponownie.

Próbowałem ale nadal nie działa,po napisaniu na tej stronie zmienilem plugin z PermissionEX na LordPermission.

Korzystam z CraftBukkit 1.7.9 CO3 i hosting to Aternos.me

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Gracze nie mogą pisać, budować ani burzyć na serwerze
Opublikowano

Usuń plugin EssentialsProtect i EssentialsAntybuild. Jeśli gracze nie mogą pisać na chacie to wyrzuć aktualny plugin na chat i wgraj EssentialsChat. Jest o wiele lepszy, a połączenie z PermissionsEx daje ładne kolorki na chacie.

6576.jpg

^ Zapraszam ^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...