Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy LoL stanie się dyscypliną olimpijską?


Napoleoni25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Błagam Cię, to nie ma nawet polotu do prawdziwych igrzysk olimpijskich. Na razie jest dużo eventów, gdzie takowa rywalizacja się odbywa, dodatkowo szkoły z profilem esportowym. Wątpię raczej żeby przeszło to na skalę światową jako dyscyplina igrzysk olimpijskich. 

Opublikowano
8 godzin temu, Sztalixon napisał:

Błagam Cię, to nie ma nawet polotu do prawdziwych igrzysk olimpijskich. Na razie jest dużo eventów, gdzie takowa rywalizacja się odbywa, dodatkowo szkoły z profilem esportowym. Wątpię raczej żeby przeszło to na skalę światową jako dyscyplina igrzysk olimpijskich. 

Nie ma czegoś takiego jak profil e-sportowy. To jest sposób na przyciągnięcie do siebie gimnazjalistów, którzy myślą, że na lekcji będą grać w gry.
Taki kierunek nazywa się technik informatyk, czy coś. Zajęcia z gier itp. z reguły są poza lekcjami.

Odnośnie tematu - moim zdaniem na pewno nie będzie tego na olimpiadzie. Może zorganizują jakieś wielkie eventy, zresztą - już takie są.
Jednakże myślę, że będzie można to oglądać w telewizji itp. W końcu e-sport rośnie na skalę światową i z dnia na dzień jest coraz sławniejszy.
Wszystko fajnie, pięknie, ale będzie to też miało skutek na zachowanie młodzieży, tak mi się wydaję. Mogą zaniechać wykonywania sportu itp.
Kto wie co przyniesie przyszłość.

giphy.gif

Opublikowano
Dnia 1.05.2018 o 06:48, ProProDeStroY napisał:

Nie ma czegoś takiego jak profil e-sportowy. To jest sposób na przyciągnięcie do siebie gimnazjalistów, którzy myślą, że na lekcji będą grać w gry.
Taki kierunek nazywa się technik informatyk, czy coś. Zajęcia z gier itp. z reguły są poza lekcjami.

Odnośnie tematu - moim zdaniem na pewno nie będzie tego na olimpiadzie. Może zorganizują jakieś wielkie eventy, zresztą - już takie są.
Jednakże myślę, że będzie można to oglądać w telewizji itp. W końcu e-sport rośnie na skalę światową i z dnia na dzień jest coraz sławniejszy.
Wszystko fajnie, pięknie, ale będzie to też miało skutek na zachowanie młodzieży, tak mi się wydaję. Mogą zaniechać wykonywania sportu itp.
Kto wie co przyniesie przyszłość.

Nom, to jest tylko i wyłącznie technik informatyk tyle, że rozszerzony o jakieś tam pierdoły które de facto powinny być lub mogłyby być na normalnym profilu informatyka :) Typowy marketing pod gimbów co myślały, że będą pro plejerami w CS'a czy Lola. Tak to wygląda. Co do tematu to nie, nie będą dyscyplinami olimpijskimi, a raczej jeśli już to paraolimpijskimi. 

ezgif-com-effects.gif

  • Aive zmienił(a) tytuł na Czy LoL stanie się dyscypliną olimpijską?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...