Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić żeby gra chodziła lepiej?


B4kar159

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam komputer z takim sprzętem:

Win 8 64 bit

Procesor Intel Core i3-4150 CPU 2x 3,50GHz

Pamięć Ram 4Gb

Karta graficzna: Intel(R) HD Graphics 4400

 

Gra działać działa ale często przycina na minimalnych ustawieniach + 30 FPS, często też nie wczytują się budynki albo dopiero po lądowaniu. Nie wiem co zmienić w osprzęcie albo jakie ustawienia ustawić żeby gra działała płynnie. Myślałem nad dorzuceniem 2/4 GB ram.

Opublikowano
2 godziny temu, B4kar159 napisał:

Witam posiadam komputer z takim sprzętem:

Win 8 64 bit

Procesor Intel Core i3-4150 CPU 2x 3,50GHz

Pamięć Ram 4Gb

Karta graficzna: Intel(R) HD Graphics 4400

 

Gra działać działa ale często przycina na minimalnych ustawieniach + 30 FPS, często też nie wczytują się budynki albo dopiero po lądowaniu. Nie wiem co zmienić w osprzęcie albo jakie ustawienia ustawić żeby gra działała płynnie. Myślałem nad dorzuceniem 2/4 GB ram.

Zakup karty graficznej pomoze. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...