Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co muszę umieć do technikum informatycznego?


SeboloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to nic nie musisz umieć ;)

Na pewno będą Cie przygotowywać do egzaminów zawodowych, czyli E12, E13 i E14

Opublikowano

ja w tym gimnajzum to ja chyba nawet budowy komputera nie nauczyłem xD pamiętam że na początku 1 klasy było co to jest mysz, klawiatura itp. a potem to robiliśmy prezentacje w power pointcie

Opublikowano
16 godzin temu, SeboloPL napisał:

ja w tym gimnajzum to ja chyba nawet budowy komputera nie nauczyłem xD

Chyba w żadnym gimnazjum nie uczą takich rzeczy.

A jeśli chodzi o pytanie z tematu, to kolega wyżej dobrze napisał - nic nie musisz umieć.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Nic nie musisz umieć i *uwaga* po technikum też możesz nic nie umieć. Teraz się pozmieniało i połączyli e.12 z e.13 w jeden egzamin

Opublikowano

No dobrze by było gdybyś umiał włączyć komputer i jakieś podstawowe programy typu przeglądarka internetowa. Reszty cię mają nauczyć już w technikum, a będziesz uczył się pod kwalifikacje zawodowe (tj. E.12 - ogólnie budowa PC, podzespoły itp. głównie hardware + jakiś shit windowsowy, E.13 - sieci, E.14 - głównie jakieś programowanie (HTML, CSS, JS, PHP)) - a to czy się tego nauczysz czy nie to już twoja indywidualna sprawa, możesz po prostu prześlizgnąć się te 4/5 lat nic nie robiąc jak 90% osób idących na ten kierunek.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...