Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można grać w Nostale bez wydawania pieniędzy?


Proxion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!
Wraz z paroma moimi przyjaciółmi mamy zamysł zagrać w Nostale. Tylko pojawia się pytanie, czy da się grać jak kiedys, bez ładowania pieniędzy żeby cokolwiek osiągnąć? Czy to prawda, że gra umiera? Na którym serwerze warto grać, Avalon? Gryf? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi, jeżeli pomyliłem działy proszę o przeniesienie go do odpowiedniego, dziękuje.

Opublikowano

Ja osobiście polecę Ci server Nostale Vendetta ^^ Jest to serwer prywatny jak globalny (nie ma tylko aktu 6.2) ludzi gra bardzo dużo, i bez ładowania da bez problemu wszystko osiągnąć, tylko musisz poświęcić trochę czasu ^^ przynajmniej na początku :D

Opublikowano

Jeśli nie masz kogoś kto Ci wytłumaczy i pomoże to lepiej nie zaczynać

Bez ładowania pograsz ale z biegem czasu zobaczysz jak to wygląda xD

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
  • Biter. zmienił(a) tytuł na Czy można grać w Nostale bez wydawania pieniędzy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...