Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor do 800zł (internet, filmy, gry głównie fps)


Mattiass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się was zapytać jaki byście polecili monitor do 800zł. Będzie on służył do codziennego użytkowania (internet, filmy itp.), oraz do gier (głownie fps).

Mam aktualnie dwie swoje propozycje:

1. iiyama G-Master Black Hawk G2530HSU

https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/

 

2. LG 24MP59G-P

https://www.morele.net/monitor-lg-24mp59g-p-1227351/

 

Opublikowano

Jeśli masz do dyspozycji 800 zł to ciekawym wyborem jest również Asus 23,8" VZ249Q, TUTAJ porównanie specyfikacji. Do 600 zł ten wskazany LG jest najlepszy

Opublikowano

Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być Samsung LS27F350FHUXEN z matrycą IPS FHD. Świetna częstotliwość odświeżania, kąty widzenia i odwzorowanie kolorów (zakres i balans czerni), obraz nie "rwie się", co jest ważne w przypadku FPS. Monitor posiada możliwość ustawienia sobie trybu gier dostosowując się do rzeczonej czynności. Dodatkowo świetny design, monitor nie ma nawet 1 cm grubości. 

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...