Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alternatywa z większą ilością champów do GoElites


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

aktualnie korzystam z GoElites. Jednak ze względu na małą ilość postaci jednak całkiem dobrze dopracowanych nieco mi się już nudzi.
Ma ktoś jakieś alternatywy do GoElties - cena nie ma znaczenia, co do banów też nie ma to znaczenia bo średni jedno konto trzyma mi 2-3 tyg i tak zakładam w każdym czicie.

Opublikowano
15 godzin temu, zbyszeq napisał:

Hej,

aktualnie korzystam z GoElites. Jednak ze względu na małą ilość postaci jednak całkiem dobrze dopracowanych nieco mi się już nudzi.
Ma ktoś jakieś alternatywy do GoElties - cena nie ma znaczenia, co do banów też nie ma to znaczenia bo średni jedno konto trzyma mi 2-3 tyg i tak zakładam w każdym czicie.

2-3 tygodnie mówisz ? Za gos externala jeszcze nikt bana nie dostał od roku czasu. Z tego co mi wiadomo wczoraj był duży banwave na wszystkich platformach pewnie na hanbocie również. Dwóch idiotów wyłapało bana myśląc że to za externala -> nie myśląc uznali że tylko ostatni używany program skrypterski na tym koncie jest powodem bana - co z tego że korzystali wcześniej z innego. Trzeba im pogratulować logiki małpy. A tak setki osób żadnego bana nie ma i tak już od roku (od zmian w gos ext).

Jakość skryptów idzie w górę, niedawno wystartowało pełno nowych projektów programistycznych -> Feretorix również się obudził i zaczyna coś z externalem działać.

Opublikowano
Dnia 7.02.2018 o 08:30, mar173 napisał:

2-3 tygodnie mówisz ? Za gos externala jeszcze nikt bana nie dostał od roku czasu. Z tego co mi wiadomo wczoraj był duży banwave na wszystkich platformach pewnie na hanbocie również. Dwóch idiotów wyłapało bana myśląc że to za externala -> nie myśląc uznali że tylko ostatni używany program skrypterski na tym koncie jest powodem bana - co z tego że korzystali wcześniej z innego. Trzeba im pogratulować logiki małpy. A tak setki osób żadnego bana nie ma i tak już od roku (od zmian w gos ext).

Jakość skryptów idzie w górę, niedawno wystartowało pełno nowych projektów programistycznych -> Feretorix również się obudził i zaczyna coś z externalem działać.

Tak się składa, że miałem konto, na którym grałem full legit i pare razy odpaliłem gos na próbę i dostałem perma. Ps dostałem bana na 3 kontach jednocześnie, na wszystkich był używany tylko gos.

Opublikowano
16 godzin temu, szczepan2410 napisał:

Tak się składa, że miałem konto, na którym grałem full legit i pare razy odpaliłem gos na próbę i dostałem perma. Ps dostałem bana na 3 kontach jednocześnie, na wszystkich był używany tylko gos.

gos internal zmiłuj się panie nad nim. gos ext != int -> nikt bana za externala nie dostał od roku. Ostatni banwave ominął ext szerokim łukiem bo jest po prostu niewykrywalny xD

Opublikowano
Dnia 7.02.2018 o 08:30, mar173 napisał:

2-3 tygodnie mówisz ? Za gos externala jeszcze nikt bana nie dostał od roku czasu. Z tego co mi wiadomo wczoraj był duży banwave na wszystkich platformach pewnie na hanbocie również. Dwóch idiotów wyłapało bana myśląc że to za externala -> nie myśląc uznali że tylko ostatni używany program skrypterski na tym koncie jest powodem bana - co z tego że korzystali wcześniej z innego. Trzeba im pogratulować logiki małpy. A tak setki osób żadnego bana nie ma i tak już od roku (od zmian w gos ext).

Jakość skryptów idzie w górę, niedawno wystartowało pełno nowych projektów programistycznych -> Feretorix również się obudził i zaczyna coś z externalem działać.

Używasz GoS Externala? Jeżeli tak, to jak sprawuje się tam orbwalker? Z góry dzięki z odp.

 

P.S. Wybaczcie za offtop ale nie chcę zakładać oddzielnego tematu.

Opublikowano
2 godziny temu, kubasek007 napisał:

Używasz GoS Externala? Jeżeli tak, to jak sprawuje się tam orbwalker? Z góry dzięki z odp.

 

P.S. Wybaczcie za offtop ale nie chcę zakładać oddzielnego tematu.

programuję dla gos ext. Mam wbudowany orbwalker w gamsteronAIO. IcyOrbwalker jest dobry, ale szczerze to ma on sporo błędów np. nie atakuje przeciwników z itemem GA. Do tego bardzo powolne kite. Spelle mogą być używane w kierunku myszki (w moim aio tego problemu niema a żeby usunąć ten problem Icy musiał by trochę kod przebudować). Wszystkie skrypty poza gamsteronAIO są zintegrowane z IcyOrbwalkerem - ja mam swój orbwalker - sam zdecyduj czy lepszy.

__ problem z itemem GA wyeliminujesz zamieniając linijkę: https://github.com/jachicao/GoS/blob/master/src/Orbwalker.lua#L1461 na return false. Wolne kite też zmienisz dodaj do tego np. -0.05: https://github.com/jachicao/GoS/blob/master/src/Orbwalker.lua#L3292

Opublikowano
Dnia 9.02.2018 o 14:07, mar173 napisał:

programuję dla gos ext. Mam wbudowany orbwalker w gamsteronAIO. IcyOrbwalker jest dobry, ale szczerze to ma on sporo błędów np. nie atakuje przeciwników z itemem GA. Do tego bardzo powolne kite. Spelle mogą być używane w kierunku myszki (w moim aio tego problemu niema a żeby usunąć ten problem Icy musiał by trochę kod przebudować). Wszystkie skrypty poza gamsteronAIO są zintegrowane z IcyOrbwalkerem - ja mam swój orbwalker - sam zdecyduj czy lepszy.

__ problem z itemem GA wyeliminujesz zamieniając linijkę: https://github.com/jachicao/GoS/blob/master/src/Orbwalker.lua#L1461 na return false. Wolne kite też zmienisz dodaj do tego np. -0.05: https://github.com/jachicao/GoS/blob/master/src/Orbwalker.lua#L3292

No to niezły programista dla Gos Ext. skoro twierdzisz, że GoS Ext. jest "niewykrywalny".

Opublikowano

@offtopic

Zaczęliście już mówić o gos ext. Więc mam pytanie, czy da się odpalić kilka skryptów na nim bez spadku FPS (GoS'a) do ~5? Za każdym razem jak używam, to tylko orbwalker i było 30, a jak dorzuciłem do tego jeszcze jakiś skrypt to nagle 5-10 się zrobiło.

Może to wina kompa?

Dell Inspiron 3542

NVidia Geforce 420M

Intel Core i5-4210U 1.7GHz - 2 rdzenie

8gb RAM.

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Alternatywa z większą ilością champów do GoElites

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...