Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dotrzeć do odpowiedniej widowni na YouTube?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, w tym poradniku zaprezentuje sposób, aby dotrzeć do odpowiednich odbiorców.

Pomoże nam w tym wtyczka VidIQ, która dostępna jest tylko na Google Chrome, i pobrać ją można z tego linku.

https://chrome.google.com/webstore/detail/vidiq-vision-for-youtube/pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl?hl=pl

 

1. Instalujemy VidIQ

2. Robimy konto w serwisie, i logujemy się

3. Tadam, mamy już wtyczkę która pomoże nam ogarnąć YouTuba :D

 

Co dodaje nam owa wtyczka?

v46ElqW.png

1. Obok ikonki kanału w prawym górnym rogu, możemy zobaczyć ile wyświetleń naszych filmów zdobyliśmy w ciągu ostatniej godziny, ostatniego dnia, miesiąca (możliwość personalizacji)

Podczas edytowania naszego filmu:

no7ORWU.png

2. Proponuje nam bliskoznaczne i często szukane tagi, które możemy dodać do filmu (zaznaczone kolorem różowym)

3. Pokazuje nam ilość punktów seo 00/100, czyli im więcej punktów tym lepiej (należy każdy tag dodawać osobno, ponieważ zły tag obniża wynik SEO) (zaznaczone kolorem czerwonym)

4. Podpowiedzi co należy dodać do filmu, najlepiej aby każda z podpowiedzi miała ptaszka ;) (zaznaczone kolorem czerwonym)

5. Pokazuje nam wszelakie informacje o tym, czy tagi są dobrze dobrane, długość tagów, sprawdza czy tytuł jest dobry, itd.. (zaznaczone kolorem niebieskim)

5. Propozycje tagów które mogą się nadać, jednakże nie należy dodawać wszystkich z propozycji, tylko te które są bliskoznaczne, i mają jakiś związek z naszym filmem. (kolor różowy)

 

UWAGA! W TAGACH ZALECA SIĘ NIE UŻYWANIE POLSKICH ZNAKÓW, ANI PISANIA 2 SŁÓW W JEDNYM TAGU, WSZYSTKIE NALEŻY PISAĆ POJEDYŃCZO.

 

Wtyczka jest bardzo prosta w obsłudze, myślę że każdy się połapie w obsłudze, i będzie służyć ku dobru :D

.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...