Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prywatny Serwer] Czy coś jeszcze istnieje, czy coś będzie?


Tzyczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie istnieje jakis prywatny serwer , global jakas porażka ceny broni za WRCASH i Premium są kolosalne.

Szukam czegoś darmowego macie coś.

Proszę o odp. Pozdro.

               

Opublikowano

Na globalu jest taniej niz na nexonie bylo . Zmien walute na turecka. Privy martwe sa. Ogolnie jak cala ta gra xD

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Jedyny priv serv dzialajacy na dzien dzisiejszy to brokenwar. Najwiekszy problem tego servera to ilosc graczy poniewaz od 18-22 mozna z kims zagrac .

A poza tym spoko serv.

Opublikowano
12 minut temu, pawel6114 napisał:

Jedyny priv serv dzialajacy na dzien dzisiejszy to brokenwar. Najwiekszy problem tego servera to ilosc graczy poniewaz od 18-22 mozna z kims zagrac .

A poza tym spoko serv.

Rozumiem.

Brokenwar widzę że też upadł strona nie działa itd. Więc proszę nie pisać że jest aktywny. ??

               

Opublikowano

Montana szybko upadnie. Ekipa to koder, ktoremu po miesiacu sie nudzi i typ od grafiki co jest taki sobie (i lubi dawac wlochom free itemki)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

 

28 minut temu, xPonury napisał:

Montana szybko upadnie. Ekipa to koder, ktoremu po miesiacu sie nudzi i typ od grafiki co jest taki sobie (i lubi dawac wlochom free itemki)

Wszystkie serwery ToXiiCa, licząc od 2012 roku: Insomnia, Montana Beta, Montana 1.0, Montana 2.0, Montana 3.0, NexusWar, Montana (2016/17) i dziś - Montana (2018). Swego czasu utożsamiałem się z jego projektami, jednak z tym, nie mam już absolutnie nic wspólnego. Tak poza tym, ta gra, jak i jej społeczność, są już martwe.

Opublikowano

Jeżeli Montana powróci proszę odrazu o podesłania linku, czekamy w takim razie na Montane ??

               

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...