Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy serwer survival miałby zainteresowanie?


puceqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy serwer survival na wersję 1.7.2 lub 1.12 (powiedzcie, który wybrać) miałby zainteresowanie i czy zagrałbyś na takim serwerze

cechy serwera:

- prostota, kilka podstawowych pluginów, m,in na: logowanie (authme), uprawnienia (permissionex, gracze mieliby uprawnienia na /back, /setwarp + podstawowe), ochrona i edycja terenu (worldedit, worldguard) + essentials i MOŻLIWY plugin na drop ze stone (anty xray)

- brak sklepu premium, każdy jest na równym poziomie, jesli ktos chce wesprzec maszynę moze rzucic groszem

- brak zadnych gildi/frakcji

- przywrocenie pamieci o starym klimacie naszych kochanych klocuszków,

- plugin na losowe tp

dolaczylby ktos na taki serwer, prosze pisac w komach.

Opublikowano

Klimat nigdy nie powróci, co do serwera to nie, bo jest dużo takich, i gra na nich max 10 os chociaż że zgłasza się dużo więcej.


 

Opublikowano

Moim zdaniem taki serwer nie wypali poniewaz to jest czysty survival ( drop z rud ) i gdybys chcial aby byl to wiekszy serwerr to nie da rady. Dlaczego? 

Poniewaz gdybys chcial aby gralo na nim po kilkaset graczy musialbys zrobic bardzo duzo border mapy, dlatego ze bardzo duzo osob bedzie szukalo surowcow i bedzie griefowalo mape.

Opublikowano
Dnia 29.01.2018 o 19:45, Deall3r napisał:

Moim zdaniem taki serwer nie wypali poniewaz to jest czysty survival ( drop z rud ) i gdybys chcial aby byl to wiekszy serwerr to nie da rady. Dlaczego? 

Poniewaz gdybys chcial aby gralo na nim po kilkaset graczy musialbys zrobic bardzo duzo border mapy, dlatego ze bardzo duzo osob bedzie szukalo surowcow i bedzie griefowalo mape.

Co ty gadasz :D Kilkaset graczy? Hah.

Ten twój serwer będzie przypominał coś typu "gra na hamachi z kolegami" dodaj coś więcej bo ludzi po kilku godzinach gry znudzi im się robienia ciągle tego samego.

2LaT.gif

Opublikowano
19 godzin temu, Gumskull napisał:

Co ty gadasz :D Kilkaset graczy? Hah.

Ten twój serwer będzie przypominał coś typu "gra na hamachi z kolegami" dodaj coś więcej bo ludzi po kilku godzinach gry znudzi im się robienia ciągle tego samego.

Napisalem jakby chcial zeby tyle gralo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...