Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Bony, Itp. Ale Tam Gdzie Róg!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Jak zrobić aby każdy gracz który zacznie gre, i wszyscy

którzy już grają, mieli jakie chce Bony w lewym górnym rogu.

Np. żeby każdy miał rekawice złodzieja w lewym górnym rogu ITP.

Daje dużo +++++++++ i 5!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

A co z tymi co już mają konta?

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Muszą założyć konta na nowo :(

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

Dobra.

Sam znalazłem sposób.

Działa bez nowych kont.

Temat do klozetu!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...