Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Łączenie Z Serwerem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem mam własnego klienta a serwer przez hamachi mi wszystko działa ale kolega niemoże się połączyć

-Połączony z moją siecią hamachi

-Próbowałe mna plikach mc i spol

 

co może być nie tak co opuściłem ?

Opublikowano

Też miałem taki problem ;)

Grałem z 2 kolegami:

- pierwszy grał bezproblemowo (2 dni przed następnym)

- drugi - nie mógł się zalogować (2 dni po poprzednim)

 

Hamachi niby dobrze, PortMap (mam taki jak podany w linku) dobrze...

Więc w czym problem?

 

Reset maszyny - zalogowało go do okna postaci... Po "rozpoczęciu" łączenia - wywaliło go

Próbowałem tak samo na mc i spol...

TO SAMO!

W czym był problem?

Zbugowana tabela "Player" (bynajmniej u mnie)

W tabeli pojawiły się 2 postaci, które były w "Player", a nie były w grze... I co nie tak?

Każda utworzono nowa postać nie mogła zostać założona w królestwie Chunjo...

Po usunięciu tych 2 postaci niby powinno wszystko działać...

Ale na koncie nie można było utworzyć postaci...

Po usunięciu konta zresetowałem maszynę, zresetowałem PortMap, Hamachi Online > Offline i na odwrót ze 3 razy i zadziałało ;)

Kolega mógł grać

 

Czasami takie błędy występują przy przeciążeniu bazy danych

Czasami wystarczy reset maszyny i mapy - czasami - oczyszczenie jej :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...