Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Z Spakowaniem Niektórych Plików .Eix .Epk I Nie Tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, coraz częściej zdarza się że nie mogę spakować plików .epk .eix a nawe item_proto :(

Z początku myślałem że jakieś błędy popełniałem, ale szukając nic nie znalazłem :(

Próbowałem też tak, rozpakowałem dany plik i nie dokonując zmiany spróbowałem spakować je, nie spakowało :((

Dlaczego w temacie napisałem niektóre?

Pliki z innego klienta wypakowują się i pakują bez żadnych zarzutów :((

 

HELP

Opublikowano

Tak musi być z tego klienta, jest to klient edytowany przeze mnie, dużo roboty w niego włożyłem. Pliki te raczej nie są uszkodzone, wszystkie nowe bronie i stare widać w grze :)

 

:((

Opublikowano

Miałem raz taki problem ale skopiowałem pliki do edycji do innego folderu i wtedy się dało :P Spróbuj to co edytujesz np. locale_pl skopiować do innego folderu.

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

Dobra działa, nie wiem który sposób bo napisałem na kilku forach i zastosowałem wszystkie sposoby, ale za pomoc +

Jeszcze pozostaje problem z item_proto :(

Wypakowuję go ale nie zapakuje :(

Próbowałem usunąć nowe linijki ale to nie pomogło :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...