Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS-SZEPT.PL | Darmowe rozmowy na Wysokim poziomie


michalp1011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5. Własne tematy możemy odświeżać co 24 godziny. Od teraz w tym celu używamy przycisku znajdującego się pod tematem. Odświeżanie wątku za pomocą posta będzie karane. Kara 3 pkt.

Przycisk wrócił, proszę się stosować do zasady.

Opublikowano

No niby spoko ale no tak trochę nie zgodnie z regulaminem NPL ;)
- rangi vip,svip,donator?
chyba ktoś tu źle przeczytał regulamin dotyczący licencji NPL ;)
- mieszanina ikon
- dziwne jak dla mnie ułożenie kanałów
- wysokie pingi no ale nie ma się co dziwić bo francja
- jeśli strefa publiczna jest zautomatyzowana to nie działa ;p
Na razie neutral zobaczymy co będzie dalej ;)

Opublikowano
Dnia 24.01.2018 o 19:28, Konkol00 napisał:

No niby spoko ale no tak trochę nie zgodnie z regulaminem NPL ;)
- rangi vip,svip,donator?
chyba ktoś tu źle przeczytał regulamin dotyczący licencji NPL ;)
- mieszanina ikon
- dziwne jak dla mnie ułożenie kanałów
- wysokie pingi no ale nie ma się co dziwić bo francja
- jeśli strefa publiczna jest zautomatyzowana to nie działa ;p
Na razie neutral zobaczymy co będzie dalej ;)

Rangi Vip i SVip można otrzymać jedynie z konkursów lub ilości osób na kanale. Donator to sam nie wiem co tam robi, gdyż nie tylko ja tworzę Rangi.

Strefa publiczna na początku była zautomatyzowana lecz zmieniłem to ;p

Co do ikon to masz racę, są trochę za bardzo zmieszane, ale ciągle coś staram się robić aby udoskonalać serwer.

Dziękuję za opinie :)

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
20 godzin temu, Patryś.. napisał:

#kreatywnaopinia

 

Nie podoba mi się ten serwer :/

Jest po prostu słaby :( 

Czy mogę polecić? Sam nie wiem, może komuś tam sie podoba, ale mi osobiście nie.

2/10

Może jakieś konkrety? Co Ci się w nim nie podoba itp.

Takie ogólniki wyciągnąłeś, a zapewne nigdy na serwerze nie byłeś ;)

 

 

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...