Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Escoria.eu poszukuje dwóch moderatorów forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poszukuję dwóch moderatorów forum na do pracy na forum serwera Escoria.eu.

 

Wymagania:

  • Minimum 18 lat
  • Znajomość panelu moderatora
  • Umiejętne i systematyczne wykonywanie pracy jako moderator forum
  • Respektowanie poleceń i zarządzeń przełożonych

 

O rekrutacji słów kilka:

  • Zbieranie kandydatur zamknięte zostanie prawdopodobnie 7 lutego, do tego dnia możecie składać podania.
  • Wyniki zostaną ogłoszone do trzech dni po zamknięciu możliwości składania [...].
  • Czynnikami decydujacymi będą: Wiek, doświadczenie, predyspozycje personalne.
  • Start serwera ustalony jest na marzec, aktualnie odbywają się wczesne testy beta (dla wąskiego grona graczy), w związku z tym na forum jest aktualnie zerowa aktywność. Dlatego też nie śpieszy mi się z wybieraniem moderatorów i jest dużo czasu na złożenie podania.
Opublikowano
3 godziny temu, Azurin napisał:

Wygląd forum nie przyciąga.

Nie spamuj. Nie obchodzi mnie to, co myślisz o wyglądzie. Taka była mniej więcej wizja (z uwagi na serwer). Nikt Cię nie zmusza do "aplikowania", a i zapewne byś został odrzucony.

Bez pozdrowień, elo.

Opublikowano
6 godzin temu, Reygras napisał:

Nie spamuj. Nie obchodzi mnie to, co myślisz o wyglądzie. Taka była mniej więcej wizja (z uwagi na serwer). Nikt Cię nie zmusza do "aplikowania", a i zapewne byś został odrzucony.

Bez pozdrowień, elo.

Hahaha jaka spina. xD

Ktos tutaj nie toleruje krytyki, a i spam to nie byl tylko moja opinia.

Bez pozdrowien spinaczu.

Opublikowano
Dnia 18.01.2018 o 19:32, Evil Smile napisał:

HALO, NIE WYRAZIŁAM ZGODY NA KOPIOWANIE

Anlaki no, pisałem to z głowy. Podobieństwo przypadkowe. :s

 

/zmienione

Opublikowano
Dnia 18.01.2018 o 06:07, Reygras napisał:

Nie spamuj. Nie obchodzi mnie to, co myślisz o wyglądzie. Taka była mniej więcej wizja (z uwagi na serwer). Nikt Cię nie zmusza do "aplikowania", a i zapewne byś został odrzucony.

Bez pozdrowień, elo.

Nie obchodzi mnie to co nie obchodzi ciebie więc hamuj bajere bo będziesz przekopany 123.

Opublikowano

Mam dwóch kandydatów, ale spokojnie. Nic nie jest przesądzone.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...