Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dam rade pokonać WoF z tym ekwipunkiem?


ja_to_ja2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz omówie moją postać, i wszystkie liczące się bronie
(nie omawiałem odrzutu bo WoF na niego nie reaguje :P
400hp
200many
bronie:
Zaklęty miecz 24dmg 12% na krytyka  bardzo duża szybkość= strzela zaczarowanym promieniem miecza
Pistolet Kosmyczny [na manę] (bolesny); 25dmg 12% na krytyka bardzo wysoka szybkość (bolesny dodaje +11%do dmg)
Parasol (redukuje obrażenia od upadku)
Kilof zguby 70% kilofa
Kaskada (jojo) 27dmg 12% na krytyka wyskoka szybkość (mam linke co przedłuża zasięg jojo oraz mam fioletową przeciwwagę)
Demoniczna kosa [wylatuje z Demona w piekle][zużywa 14p. many za kązdy pocisk]  42dmg 12%szans na krytyka bardzo wysoka szybkość
Niebieski księżyc (korbacz czy jak kto woli kula na patyku xD) 23dmg 12%dmg bardzo niska szybkość)
Gwiezdna armata (mam zaledwie jak na razie 110 gwiazd, więc nie będe jej używał przez całą walke) 55dmg 12%na krytyka adlej wiecie co (mam z dodatkiem 'Błyskawiczny' który dodaje 17%używania i 10%do prędkości)
Szkarłatny kostur 14dmg magicznych 12%na krytyka wysoka szybkość zużywa 10p. many przyzywa chmurę z której leci krew zadająca 14dmg
Mini Rekin STATYSTYKI TEJ BRONI ZNA PEWNIE KAŻDY MANIAK TERRARI (mam  skrzynke z amunicją co daje 33% sznas na niezużycie amunicji)


ZBROJA
meteoric set
rakeitowe buty (energiczny 1%szybkości poruszania się)
burza w butelce pozwala chwile latać
obsydianowa czaszka (odporność na bloki ognia)/fioletowa przeciwwaga            (użyłem '/' bo zmieniam się, w zależności od sytuacji)
Buty hermesa (podczas ich noszenia gdy się rozpędzimy czyli nie będziemy się zatrzymywać i biec po w miarę płaskiej powierzchni to dostajemy +100% do szybkości poruszania się, bardzo przydatne)
płetwy, ale raczej w piekle się nie przydadzą
Ręka Skeletrona (ok.23kratki zasięgu oraz pozwala zachaczyć się 2hakami na raz)


oto cały mój liczący się ekwipunek, prosze o jakieś taktyki z tymi akcesoriami, oraz ewentualnie poszukanie lepszych broni pre-hardmodowych

jestem w miare poszątkujący, lecz zdołałem pokonać:
king slime (5x)
Eye of Cluthu (3-4x)
Brain of Cluthu (2x)
Niszczyciel światów (2x na innym świecie, na moim gdzie chce zawalczyć z WoF wygenerował się The Crimson)
Skeletron (3x na różnych światach, w tym 1x na moim gdzie walczę z WoF)

 

w zdięciu nie wiem po co dałem moją mape, więcej sensu miało by danie zdięcia mojego EQ, ale no dobra

 

nie no nie jestem taki zły i jednak dałem zdięcie mojego EQ sork iza nietoperki i za bałagan w EQ ale jakoś nie mam czasu czyścić EQ a na czas robienia zdięcia mapy zabudowałem się

Bez tytułu1111111111111.png

Bez tytułu2222222222.png

PS właśnie przed chwilą zdobyłem roztopiony kilof, i roztopiony hełm, tera ide po więcej hellstone by zrobić  sobie roztopiony set :D

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myślę, że uda Ci się pokonać WoF'a z małymi trudnościami. Grasz na Expercie czy Normalu?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

yyyyy gram na normalu, lecz przypadkiem (powód zapchany eq) spadła mi lalka voodo przewodnika i jednak pokonałem wofa, z 1 czy tam 2 dedami

aktualnie pokonałem plantere, tera się szykuje na golema, mam terra blade, i inne fajne bronie, pancerz żółwia więc nie żałuje tego zapchanego eq bo dopiero teraz bym chyba walczył z WoF bo arene w końcu bym skończył xD

  • Aive zmienił(a) tytuł na Czy dam rade pokonać WoF z tym ekwipunkiem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...