Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Your City - Polski Serwer RPG!


bynax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

VT2mAHR.png

67KJbtL.png

Your City - Jest to serwer RPG, który bazuje na silniku .newMode, aczkolwiek staramy się wszystko poprawiać i dopinać na ostatni guzik. Staramy się, aby estetyka serwera wyglądała ładnie, a także chcemy aby także gracze mogli proponować nam rzeczy, które mogą zostać dodane na serwerze, ponieważ jest to zrobiony serwer z myślą o graczach i chcemy aby każdy gracz miał swoje zdanie. 

WIX6KfN.png

Nasza ekipa składa się z kilku osób, które wkładają bardzo dużo pracy w projekt i nie są to osoby pierwsze lepsze. Nasz zespół jest zgrany, wszelkie konflikty dla nas są nieznane, cechą, która chyba najbardziej nas łączy jest chyba chęć do tworzenia owego projektu. 

1s1wN1X.png

Rozgrywka na naszym serwerze toczyć będzie się raczej w podstawowym mieście jakim jest San Fierro - wybraliśmy te miasto iż pomyśleliśmy, że jest to najbardziej znane jak i lubiane miasto przez większość graczy owej gry. 
W przyszłości staramy się rozprzestrzeniać miejsce serwera, gdyż nie chcemy, żeby projekt toczył się w jednym i tym samym miejscu. 

KNj983i.png

Your City, nie jest to serwer typu "zarób, kup, tuninguj", staramy się aby na serwerze na bieżąco trafiały udogodnienia, które na pewno zachęcą graczy do gry. Na naszym serwerze znajduje się automatyczny panel tworzenia organizacji, który ma swoje wymagania i chyba mamy nadzieje, zrozumiałe. 
Na serwerze spotkacie się także z różnymi udogodnieniami typu: strefa DM, w której będziecie mogli się "pobawić" ze znajomymi czy innymi graczami serwera. Nie zabraknie także zakupu własnej broni, lecz trzeba będzie pamiętać, że po śmierci nasza broń znika, dlatego podstawą takiej zabawy jest szczególna uwaga. 
A także wiele więcej takich udogodnień o których dowiecie się śledząc forum serwera jak i fanpage. 

Fpczaw4.png

Nasze służby serwerowe będą jedną z ważniejszych części serwera, na start przygotowujemy dla Was trzy podstawowe frakcje takie jak: PDSA (Police Department San Andreas), FDSA (Fire Department San Andreas) jak i MCSA (Medical Center San Andreas) i w dalszej części TSA (Transport San Andreas). 
Postanowiliśmy wybrać nazwy, które zbytnio nie różnią się od tych na reszcie serwerów gdyż po prostu chcemy aby gracz nie musiał się przyzwyczajać i znowu poznawać nowe skróty. 

uFYqjrb.png

 

Planowana data startu: 12.01.2018r. (piątek) około godziny 18:00 
Forum serwera: mta-yourcity.xaa.pl (płatne forum) 
SocialMedia: 
- Facebook (FANPAGE): https://www.facebook.com/yourcityrpg/ 
Komunikator głosowy TS3: ts.bluhc.pl (chwilowa domena) 
Zapraszamy serdecznie, pozdrawiamy ekipa Your City. 
Prosimy o wszelkie konstruktywne opinie - na wszystko postaramy się odpowiedzieć. 
Jeżeli chodzi o zapowiedź - pojawi się wkrótce na YouTube, oczywiście każdy zostanie o tym poinformowany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...