Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Angrathar 3.3.5a (nowy realm progresywny, start 27.01.18) - Gildia w ally


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbieramy jak najwięcej chętnych osób do wspólnej gry i wyścigu po realm firsty (tytuły + achievy FoS) na startującym 27.01 realmie Angrathar (będzie to drugi realm na sunwell.pl na contencie T7) dla międzynarodowego community.

Wszystkie chętne osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej na temat serwera zapraszamy na forum sunwella (sekcja Angrathar) lub priv.

Jeśli chcesz dołączyć do grona doświadczonych graczy z wieloletnim stażem nastawionych na mocny progress zbuffowanego naxxa, OS'a 3D i EoE i wyścigu po prestiżowe tytuły - trafiłeś we właściwe miejsce ;) 

Wymagamy jedynie TS'a 3, chęci i zaangażowania, oraz bardzo mile widziane doświadczenie w rajdach z contentu T7.

Kontakt priv, rekrutacja poprzez TS3.

Na chwilę obecną nie ma znaczenia czy będziesz tankiem/depsem/healem.

Prowadzimy nabór dla każdej (tymczasowo) klasy i speca.

Aktualnie jest nas jakieś + - 20 osób.

Opublikowano

Gram na Feronisie i dobrze wiem, że ten pomysł Ci nie wyjdzie. Dlaczego? W ally nie zrobisz gildii, która będzie się ścigać po rfy.

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Całkowicie się z tym nie zgodzę. Stary Sunwell był doskonałym przykładem na, że gildie po stronie ally mogą być TOP1 w PvE i w wyścigach po RF'y.

Poza tym, co ma wspólnego frakcja jaką wybierasz ze zdrową chęcią rywalizacji z innymi? Chyba nie chodzi Ci o raciale jako główny argument Twojego założenia, prawda? :D. Po każdej ze stron konfliktu znajdą się ludzie chcący zawalczyć o RF'y w tym i my, którzy chcemy podołać tym wyzwaniom po stronie ally  ;).

Kolejna rzecz, to Feronis =/= Angrathar. Ten pierwszy jest w 90% dedykowany graczom z Polski, natomiast ten drugi przeznaczony będzie głównie dla międzynarodowego community, a co za tym idzie - całkowicie inna mentalność graczy i z pewnością mniej cebuli ^^.

I dlatego z tego miejsca zapraszamy wszystkich chętnych graczy planujących grę na nowym realmie Sunwell'a do wspólnego początkowo expienia, a za niedługo rajdowania po stronie ally. Jedyne czego wymagamy to TS3, chęci i zaangażowania, oraz mile widziane doświadczenie w rajdach z contentu T7.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...