Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wersja serwera Skyblock oraz polskie znaki


Jaka wersja serwera skyblock?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wersja serwera skyblock?

    • 1.8 (Możliwość wejścia na wersji 1.9/1.10/1.11/1.12) - Ograniczona ilość itemów.
      1
    • 1.12
      2
  2. 2. Polskie znaki (ą,ę,ź,ć itd.)

    • Tak
      1
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem w trakcie przygotowań do tworzenia serwera skyblock. Chciałbym stworzyć serwer by pasował dla jak największej
ilości graczy dlatego tworzę te ankiety.

Proszę o głosowanie w ankiecie.

1. Wersja serwera

    Przewiduje dwie opcję:
    1. Wersja serwera 1.8 (Możliwość grania na 1.9/1.10/1.11/1.12)
    Serwer tworzony by był na pluginach i silniku 1.8 (łatwiejszy dostęp do pluginów). Dodatkowo byłaby możliwość 
    wejścia graczy, którzy używaliby nowszej wersji (1.9/1.10/1.11/1.12). Minusem jest to, że na serwerze znajdowałyby 
    się tylko i wyłącznie itemy dostępne na wersji 1.8.Wersja ta sprawiałaby to, że więcej graczy mogłoby wejść na serwer. 
    2. Wersja serwera 1.12
    Serwer tworzony tylko i wyłącznie dla osób posiadających najnowszą dostępną wersja-1.12. Byłyby dostępne w grze
    wszystkie itemy z najnowszej wersji. 

2. Polskie znaki

    Jako iż tworzyłbym głównie serwer dla Polaków przydałoby się by wszystko było po polsku, zgodnie z polską
    pisownią. Niestety tu jest mały problem gdyż polskie znaki według mnie źle się prezentują np. na tabliczkach.


    Pytanie jest proste.
    Czy chcecie by na serwerze widniały polskie znaki takie jak; ą,ę,ć,ś,ź itd. czy zastąpić je literami; a,e,c,s,z

 

Opublikowano

Wgraj silnik PaperSpigot, wybierz wersję 1.12.2 i wgraj plugin ViaVersion lub ProtocoloSupport, dzięki czemu gracze będą mogli wchodzić od 1.8 do 1.12.2
Co do polskich znaków to jestem za tym żeby one zostały.


 

Opublikowano

Wersja, na pewno wsparcie kilku wersji, przyciągnie więcej graczy, ponieważ nie będą musieli się ograniczać do jednej, tylko niezależnie z jakiej wejdą, będą mogli grać. Co do polskich znaków, Minecraft w wyborze czcionek dodał opcję wsparcia polskich znaków, więc tak naprawdę to już zależy od ciebie ;).

Opublikowano
4 godziny temu, Blackovskyy napisał:

Wgraj silnik PaperSpigot, wybierz wersję 1.12.2 i wgraj plugin ViaVersion lub ProtocoloSupport, dzięki czemu gracze będą mogli wchodzić od 1.8 do 1.12.2
Co do polskich znaków to jestem za tym żeby one zostały.

Jeśli zrobię serwer na wersji PeperSpigot 1.12 i wgram plugin ViaVersion to i tak gracze z 1.8 nie będą mogli grać. Natomiast jeśli wybiorę plugin ProtocoloSupport to gracze na 1.12 będą posiadali normalne itemy lecz gracze ze starszą wersją będą widzieli inne bloki np. Gracz na 1.12 będzie miał czerwony beton, a gracz na 1.8 będzie miał czerwoną wełnę.

Wolałbym aby każdy gracz miał te same itemy, klocki.

 

 

Opublikowano
6 godzin temu, DreaMPL96 napisał:

Jeśli zrobię serwer na wersji PeperSpigot 1.12 i wgram plugin ViaVersion to i tak gracze z 1.8 nie będą mogli grać. Natomiast jeśli wybiorę plugin ProtocoloSupport to gracze na 1.12 będą posiadali normalne itemy lecz gracze ze starszą wersją będą widzieli inne bloki np. Gracz na 1.12 będzie miał czerwony beton, a gracz na 1.8 będzie miał czerwoną wełnę.

Wolałbym aby każdy gracz miał te same itemy, klocki.

 

 

To wgraj ProtocoloSupport i plugin BlockVersion i zablokuj wersje wszystkie prócz 1.12 wzwyż.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...