Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania odnośnie PS VR


Kejsar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam kilka pytań dotyczących Playstation VR.

1. Ile fps jest podczas gry przy użyciu Playstation PRO + VR?
2. Czy istnieje sposób na zmianę głośności w jednej słuchawce (słyszę gorzej na lewe ucho)?
3. Czy wygodnie się gra w gry typu Skyrim VR przy użyciu kontrolerów Playstation Move?
4. Playstation VR służy przez dłuższy czas czy to raczej taka zabaweczka na chwilę i zaraz się z niej rezygnuje na rzecz standardowej rozgrywki?
5. Czy grafika w VR jest porównywalna do tej przy klasycznej rozgrywce? Jeśli nie, to która wydaje się być atrakcyjniejsza?
6. Czy waszym zdaniem warto zainwestować w to cacko? :)

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano

1. Jest stała w każdej grze. Na VR ważniejsza jest płynność niż grafika, bo mniej klatek i gra byłaby nie do grania.

2. Pewnie jest gdzieś w ustawieniach konsoli.

3. Akurat Skyrim wypadł słabo. Fakt, jest to ta sama gra co normalnie, ale zobacz sobie materiał na TVGry jak grają w Skyrim VR i zobaczysz o co mi chodzi.

4. Moim zdaniem jest to zabawka na chwilę. To samo chyba uważają producenci gier, bo wychodzi ich dosyć mało. Jest to spowodowane tym, że VR'a kupi niewiele osób, więc nie każda z tych osób zakupi dany tytuł i tym samym producenci niewiele zyskają.

5. Nie jest. Na VR jest znacznie gorsza. W końcu na VR'ze masz dwa ekrany, więc gra musi wygenerować obraz dla obu z nich. Dochodzi do tego także stała płynność i nie jakieś 60 klatek tylko znacznie więcej.

6. Nie. VR to zabawka, która tak samo szybko się skończy jak się zaczęła.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...