Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję sponsora - ts24hours.pl ( Projekt, który istnieje już przeszło 1,5 roku )


wawciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GUkdeoC.jpg

 

Cześć wszystkim. Jestem Wojtek i mam 21 lat. 1,5 roku temu założyłem TeamSpeak'a, który na początku nie cieszył się dużym online'm, lecz to mnie nie zniechęciło, każdy kiedyś zaczyna i musi liczyć się z tym, że na początku nie będzie kolorowo. Dużo osób przychodziło do mnie i mi groziło, zawsze taka osoba dostawała bana, a ts jak stał tak stoi do dziś :) Zaczynałem na licencji NPL ( Non-profit Licence ), którą posiadałem przeszło rok, lecz z obawy na to iż zostanie mi ona odebrana i stracę wszystko na co pracowałem tak długo czasu zakupiłem licencję AAL 512 slotów. TeamSpeak cieszy się dużym online'm ( dziennie jest ponad 260 osób, rekord to 287 osób ). Może dużo brakuje mu do topki, ale wcale w nią nie uderzam. Dużo osób ma na swoich serwerach gildie z minecraft'a, u mnie na szczęście ich nie ma. Takie gildie przeważnie stwarzają same problemy. Dzieci non stop wchodzą na centrum pomocy i swoim piskliwym głosem ciągle coś chcą ( przeważnie są to jakieś głupoty ). Średnia wieku na moim komunikatorze to jakieś 16-17 lat ( patrząc po wejściach na centrum pomocy ). Prócz online'u, który mnie satysfakcjonuje muszę pochwalić się również tym iż jako jedyny TeamSpeak w Polsce posiadam tak dużą ilość osób z poza Polski. Ludzie z zagranicy swobodnie czują się u mnie, siedzą na kanałach publicznych, prywatnych ( w zależności od tego jakie są ich potrzeby ), i to nie są wczasowicze, tylko osoby, które są tutaj nawet już ponad rok, spodobało im się i postanowili zostać :) Duża ilość osób, które dopiero co zakładają serwer chodzi i się reklamuje co dla mnie jest największą głupotą jaka tylko może być. 99& ludzi ignoruje takie wiadomości, po co przechodzić na innego ts'a skoro ten jest stabilny? Niektórzy nie potrafią tego pojąć, ale to już ich sprawa. Najczęściej takie TS'y wytrzymują 2 tygodnie i upadają ( wyrzucone pieniądze w błoto ).

 

Co mogę zaoferować osobie, która będzie zainteresowana wspieraniem mojego serwera? 

- Stabilną maszynę

- Doskonały kontakt

- Profesjonalną załogę ( administracja w wieku od 18-30 lat )

- Dążenie do jeszcze większych osiągnięć

 

Czego wymagam od osoby, która będzie wspierała mój projekt?

- Dobry kontakt

- Umiejętność pracy w zespole

- Regularnych wpłat

 

Kontakt:

GG: 11694500 & PW na FORUM

strona www: http://ts24hours.pl

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...