Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań dotyczących grafik na serwer ts3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Niestety nwm czy to dobry dzial, ale mysle ze Tak. Jesli jest to zly dzial prosze o przeniesienie watku do odpowiedniego Dzialu.

 

Moje pytanie to: Jaki Rozmiar maja Ikonki na TeamSpeak3? Ikonki Rang/Kanalow, i  jaki rozmiar ma banner Teamspeak3. 

 

Drugie Pytanie: Gdzie najlepiej Robic te Grafiki, w jakim programie i jak.

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
10 minut temu, minecraftSK napisał:

standardowo 16x16 banner to zależy od ciebie
program do robienia grafik gimp albo photoshop na yt są poradniki

 

Dziekuje za Pomoc. Czekam na Wiecej Odpowiedzi.

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
1 godzinę temu, End A Sadson napisał:

 

Dziekuje za Pomoc. Czekam na Wiecej Odpowiedzi.

"więcej odpowiedzi"? Temat został wyczerpany. Standardowo ikonki to 16x16. Banner to zalezy od widzimisie osoby. Proste.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Pantoflarzek napisał:

"więcej odpowiedzi"? Temat został wyczerpany. Standardowo ikonki to 16x16. Banner to zalezy od widzimisie osoby. Proste.

 

Chodzi mi jaki Program. Cos innego oprosz Gimpa np.

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
Przed chwilą, End A Sadson napisał:

 

Chodzi mi jaki Program. Cos innego oprosz Gimpa np.

No to photoshop na przykład?

  • Maja.. zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...