Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Limitowane pakietów na cały serwer ma sens


Niewiem997pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema siema, czy limitowanie pakietów ma cały serwer ma sens ? Bo w sumie se tak testuje antycrasherke to działa dobrze na 1 gracza, ale jak wysyłam pakiety z botów to wypierdala w 3 sekundy, ale z drugiej strony podczas startu serwera gracze wysyłają dużo pakietów i czy to bardziej nie będzie działać na szkodę ? Ewentualnie ma ktoś jakiś lepszy pomysł ?

 

Opublikowano

Wgraj silnik PaperSpigot.
Ustali interesujący cię limit pakietów (Polecam ok. 160)
Może nie zabezpieczy to całkowicie serwera, ale zawsze jest to coś. (Duże coś)


 

Opublikowano
2 godziny temu, Blackovskyy napisał:

Wgraj silnik PaperSpigot.
Ustali interesujący cię limit pakietów (Polecam ok. 160)
Może nie zabezpieczy to całkowicie serwera, ale zawsze jest to coś. (Duże coś)

Orientujesz się może od jakieś wersji silnika ps jest możliwość ustawienia tego limitu?

Opublikowano
Dnia 19.12.2017 o 22:34, Niewiem997pl napisał:

Orientujesz się może od jakieś wersji silnika ps jest możliwość ustawienia tego limitu?

1.8


 

Opublikowano
Dnia 27.12.2017 o 03:50, anka990011 napisał:

Czesc jesli chcesz AntyCrasherke ktora zablokuje wszystko to sie zglos :)

blablabla, zablokowales ksiazke i windowclicka + custompayloada i jakies gowna i myslisz ze masz antycrasherke która blokuje wszystko xD

 

co do tematu, pisz pw, piszę teraz nowa antycrasherke i za 2 dni moze ją dam za darmo, albo za troszke $$

 

Aktualnie interesuję się javą, powoli ogarniam java swing i awt, czasem bawię się HTML.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...