Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powinno znajdować się na spawnie serwera SkyBlock


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem podczas tworzenia serwera. Aktualnie zajmuje się budową spawnu. Obszar spawnu jest dosyć duży, jest to wyspa i chciałbym zapełnić co niektóre miejsca lecz nie mam już pomysłu co dodać, co będzie przydatne i nie będzie zbędne. 

 

Co według was powinno znajdować się na spawnie?

 

Aktualnie spawn zawiera:

 

- Główne informacje (strona serwera/ts3/forum/sklep itp)

- Podstawowe komendy 

- Regulamin 

- Lista członków administracji

- Podziemny sklep

- Schemat cobblarek

- Jaskinie wraz z teleportami na poszczególne parkoury

- Listę dostępnych minigier wraz z teleportami

- Schemat tworzenia własnego sklepu

Dodałem:

- Miejsce z opisem trybu gry

- Listę dostępnych warpów

 

Oczywiście na spawnie są różne budowle/drzewa/góry/jeziora/rzeki/statki ale są one tylko po to by spawn ładnie wyglądał. 

 

Opublikowano

- Klatka PvP
- Świniarnia (Spawner świń)
- Strefa afk
- Strefa Sprawdzania
- Pokój z opisem trybu serwera/i innych informacji.
Ps: I mój podpis :D


 

Opublikowano
Klatka PvP

Klatka PvP będzie ale będzie się znajdować poza spawnem

Świniarnia (Spawner świń)

Raczej to się nie pojawi, gdyż tworzę serwer SkyBlock i byłoby to mocne ułatwienie. Za odpowiednią cenę będzie można zakupić własny spawner i samemu hodować i sprzedawać mięso w sklepie jak i również graczom. 

Strefa afk

Wątpię, żeby ktoś tego używał

- Strefa Sprawdzania
- Pokój z opisem trybu serwera

Dobre pomysły, na pewno znajdą się na spawnie. 

 

 

 

Sklep

Pisałem już, że mam sklep. Troszeczkę czytaj to co napisał autor tematu a dopiero następnie się wypowiadaj. 

 

Osobiście dodałem listę dostępnych warpów.

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...