Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z mapą na plikach Takinieśmiały


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z serwerem ktory postawilem na plikach od Takiniesmialy. Gdy tworze postac i wchodze na nia jestem w niewiadomym miejscu, jest czarny ekran i nic nie widac. Dopiero gdy uzyje pierscienia teleportacji i teleportuje sie gdzies wszystko jest okej. Takze gdy odpalam okno postaci to na nie nalozona jest tabela bonusow i wszystko nachodzi na siebie przez co nic nie widac. Jak moge naprawic ten problem ?

Opublikowano
1 minutę temu, damiancio13 napisał:

Czyli m1 w jinno ? Bo to tylko przy starcie postaci a pozniej normalnie dziala

Jeśli problem występuje tylko w m1 jinno raczej tak.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
4 minuty temu, Ups... napisał:

W syserr po zalogowaniu na mapę coś masz?

1216 13:23:03219 :: granny_shared_vbs:
1216 13:23:03219 ::     0: 40
1216 13:23:03219 ::     1: 20
1216 13:23:03219 ::     2: 20
1216 13:23:03220 ::     3: 40
1216 13:23:03220 ::     4: 0
1216 13:23:03220 ::     5: 20
1216 13:23:03220 ::     6: 0
1216 13:23:03221 ::     7: 0
1216 13:23:03221 ::     8: 0

 

  • Ups... zmienił(a) tytuł na Problem z mapą na plikach Takinieśmiały

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...