Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WH/DMG kag321 Classic mt2 wywala po zainjectowaniu, szukam działajacego


Pijoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w tytule jestem w stanie zainjectować bez problemu mh od kag321, lecz gdy dorzucę dmg do folderu to po zainjectowaniu odrazu wywala grę do pulpitu bez żadnego błędu. Jakieś pomysły dlaczego? Lub jeśli ktos ma coś działającego mógłby podrzucić link :D

 

thanks from the mountain

asd

Opublikowano
edit
edit
edit

Mi to trybi bez problemow. Czasem zdarzy się że wywali z gry ale rzadko nawet przy kilku klientach. 

Masz u góry link i skany niżej.
Polecam wyłączyć antywiry i defendera z Windowsa. Coś tam w tym znajdują nie groźnego i usuwają :P Musze pobierać za każdym razem jak zapomne wylaczyc :P

Jak nie uruchomi sie od razu po pobraniu, spróbuj uruchomić ponownie komputer i jeszcze raz włączyć. Nw czy coś to daje ale mi pomogło czasem


### Edit
Edytowane z powodu problemów kilku użytkowników

Jeszcze raz wstawione i skanowane :)
 

http://www1.zippyshare.com/v/CkIcPnJP/file.html
https://www.virustotal.com/#/file/a359ae215a460cfc333938ca4dc084e0673ff7fe298ce51edb6d4cdc26a1c8b4/detection

 

 

Calość z moim configiem

http://www1.zippyshare.com/v/VkGg3qaP/file.html
https://www.virustotal.com/#/file/5283434596c916da4f1a06fc203ce91d225c32ccd21ca19ae1a842b76f29af57/detection

 

1377531174-U173186.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...