Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak można zmienić flagę państwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam Pytanie dotyczace TeamSpeak3, a wiedz chce sie spytac czy mozna usunac sobie flage Panstwa na Ts3, badz ja zmienic?

 

Poprosil bym o szybka odpowiedz!

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
23 minuty temu, #Gremsonkowy# napisał:

Oczywiście że jest to dozwolone, nie nic nie stanie się z twoim internetem.

Czy bedzie IP zmienione w Moim komputerze tylko?

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
4 godziny temu, #Gremsonkowy# napisał:

Jeśli klient vpn będzie zainstalowany na komputerze to tak.

 

Czy mozna wybrac kraj? I czy napewno jest to dozwolone?

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Opublikowano
1 godzinę temu, End A Sadson napisał:

 

Czy mozna wybrac kraj? I czy napewno jest to dozwolone?

Tak można wybrać kraj, serwer a zależy to tylko od oprogramowania z którego korzystasz. Ja osobiście preferuje własny serwer z oprogramowaniem OpenVPN ale tobie mogę polecić program CyberGhost. 

Co do legalności jak najbardziej jest to rozwiązanie w 100% legalne.

Opublikowano
14 godzin temu, #Gremsonkowy# napisał:

Tak można wybrać kraj, serwer a zależy to tylko od oprogramowania z którego korzystasz. Ja osobiście preferuje własny serwer z oprogramowaniem OpenVPN ale tobie mogę polecić program CyberGhost. 

Co do legalności jak najbardziej jest to rozwiązanie w 100% legalne.

 

Czy moje IP powroci jak wylacze program?

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 10.12.2017 o 14:44, #Gremsonkowy# napisał:

Tak

 

Jesli bym wykupil CyberGhosta, bylo by to dla Calego Intereneta, jakby ktos z Tego samego IP mial ten Program? I czy oplaca sie Kupowac?

Szukam dobrego Programu do zmiany IP!

 

Prosze pisac na PW!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...