Cześć, dawno mnie tu nie było, jako że robię sobie API pod swój przyszły projekt to postanowiłem się nim podzielić. Nie ma co dużo gadać, wszystko jest na githubie: https://github.com/SocketByte/OpenGUI Propozycje: https://github.com/SocketByte/OpenGUI/issues/1   Jest to ulepszona wersja EasyGUI sprzed roku. Pozwala na obiektowe tworzenie itemów/GUI a także parę innych rzeczy.  Działa całkiem przyzwoicie, choć może postaram się zoptymalizować to bardziej w przy