Cześć, dawno mnie tu nie było, jako że robię sobie API pod swój przyszły projekt to postanowiłem się nim podzielić.
Nie ma co dużo gadać, wszystko jest na githubie:
https://github.com/SocketByte/OpenGUI
Propozycje:
https://github.com/SocketByte/OpenGUI/issues/1
Jest to ulepszona wersja EasyGUI sprzed roku. Pozwala na obiektowe tworzenie itemów/GUI a także parę innych rzeczy.
Działa całkiem przyzwoicie, choć może postaram się zoptymalizować to bardziej w przy