Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fornite nie działa nawet na minimalnych


Krystiann96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64bit
  • Procesor: Intel Core i3 4xxx 2.4Ghz
  • Karta graficzna: Intel HD 4000
  • Pamięć: 4GB RAM
  • Wymagane miejsce na dysku HDD: 16 GB
  • DirectX - DirectX 11.0

    A mój sprzęt:

    System operacyjny: Windows 7 64bit
    Procesor: Intel Core i5-3210M 2.5 2.5
    Karta graficzna: Intel HD 4000
    Pamięć: 4GB RAM
    DirectX - DirectX 11

    Według mnie skoro producent podaje takie wymagania jako minimalne, to powinno to działać chociaż na 20 fps na minimalnych ustawieniach, a klatki są niesamowite. Wie ktoś co może być powodem?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słaba optymalizacja gry :) Masz jakies przestarzałe informacje sprawdz date tych wymagań skoro trzeba minimalnie 6 gb ramu. ;p z 6gb ramu mozna na srednich pykac a na 8 rekomendowane. pozdrawiam

Opublikowano

Tak jak kolega mówi, gra jest bardzo słabo zoptymalizowana, osobiście na i5-4750, 8gb ramu, gtx 760 mam po 70-120 fps wiec slabiutko.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie też występują problemy z grą :/ Poniżej moja specyfikacja:

System operacyjny: Windows 8.1 64bit
Procesor: Intel Core i5-3210M 2.5 2.5
Karta graficzna: Intel HD 4000, Nvidia Geforce 650m
Pamięć: 8GB RAM
DirectX - DirectX 11

Gram na ustawieniach minimalnych a mimo to przy dowolnym ruchu tracę od razu z 30 klatek. Jest to irytujące zwłaszcza ze gdy uruchomiono otwartą bete to gra działała bez zarzutu oczywiście na minimalnych. Istnieje jakieś rozwiązanie problemu?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...