Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebni beta testerzy na serwer oraz Reklama serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAJ POTRZEBUJE REKLAMY,Yt,FP, Każdy kto zaoferuje pomoc otrzyma stosowną nagrodę aby obie strony były zadowolone ;).    Opis serwera - Numer GG: 64064083 Zapraszam   Data Startu Serwera : 8.12.2017r Godzina 18:00 Drodzy graczę  nadchodzi serwer oldschool  już  wkrótce ...                                                       
 Pragnę zaprezentować nasz prywatny serwer Nemeria jest serwerem Medium/Hard, maksymalny poziom postaci to 99.         
Pewnie myślicie "99 poziom to napewno hard" tutaj się mylicie  Nasz serwer przypomina metina z lat 2010-2013 staraliśmy się oddwzorować tamte serwery napewno taki klimat przypadnie wam do gustu.Co do samego expa do 70 poziomu jest przyjemny lecz jak na serwer hard przystało wraz z osiągnięcem 80 poziomu jest coraz ciężej.Skille - 55 książek do G  lecz nie martwcie się książki są dostępne u instruktora za 25k Zwoje Egzorcyzmu, Rady Pustelnika wypadają podczas bicia Kamieni Metin od 20 poziomu oraz bossów od Królowej Pająków.      Na naszym serwerze jak na niewielu podczas bicia bossów / kamieni metin możecie otrzymać przedmioty z item shopa ;)Item shop Jest tylko i wyłącznie do zdobycia w grze nie ma możliwości zakupu na stronie nie chcemy aby ktoś czuł się gorszy bo nie stać go na zakup item shopa.Oczywiśćie Jest zakup tzw Pakietu Premium na 7 dni lecz to odbywa się w grze za zgodą administracji cena pakietu wynosi 10 zł zwiększony jest exp drop yang oraz przedmiotów Strona główna: nemeria.eu Od jutra jest zamknięta beta  chcesz wejść napisz wiadomość ;) Numer GG: 64064083

Opublikowano

Ja mogę coś pobetatestować, ogarnijcie forum tylko bo nawet pliki nie wrzucone.

 

/nie mam Gadu-Gadu.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...