Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POMOCY mało fps przy dobrym sprzęcie


PoopInToilet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,
Piszę ten post, ponieważ sam nie mam siły i pomysłow jak z tym walczyć i liczę, że ktoś w jakiś sposób mi pomoże.
Problem ma się następująco:

       Mój sprzęt to kupiony dosłownie 3 dni temu Acer Aspire 7

  • Procesor: Intel Core i5-7300HQ (4 rdzenie, od 2.5 GHz do 3.5 GHz, 6MB cache)
  • Pamięć: 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)
  • Dysk: 1000 GB SATA 5400 obr., Możliwość montażu dodatkowego dysku M.2 (brak elementów montażowych)
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti, + Intel HD Graphics 630
  • Typ ekranu: Matowy, LED, IPS
  • Microsoft Windows 10 Home PL (wersja 64-bitowa)

A teraz problem: W CS:GO laptop osiąga bagatela 120-140 fps przy wszystkich możliwych ustaweniach grafiki ustawionych na Niskie lub Bardzo niskie co według mnie jest śmiesznym wynikiem (HP OMEN mojego kolegi z identycznymi parametrami i słabszą kartą 1050 bez Ti osiąga 250-300fps). Dodam jeszcze, że dla porównania pobraliśmy grę PUBG i koega tak samo ma więcej fps a do tego co dziwne odpalając PUBG komputer zachowuje sie w miare normalnie, natomiast kiedy odpalam CSGO strasznie głośno pracuje.

Teraz napisze co dotąd zrobiłem żeby nie robić nie potrzebnego spamu:
-windows zaktualizowany
-sterowniki karty graficznej zaktualizowane
-ustawienia w Panelu Nvidia zmienione na globalne o najwyższej wydajności
-komendy startowe (-high  +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 -novid -nojoy)
-Wyłączony DVR w Xboxie

Z góry dziękuje za pomoc.

Opublikowano

z tego co mi się wydaje to -high w parametrach startowych przestało być użyteczne już jakiś czas temu

na jakiej rozdzielczości grasz?

opcje zasilania ustawione na wysoką wydajność?

sprawdzałeś, czy cs jakimś przypadkiem nie odpala się na integrze?

tenor.gif

 

Opublikowano

1024 768 wszystko na low.

3 ostatnie opcje w ustawieniach grafiki wylaczyć

nvidia ustawienia na wydajność + parametry startowe

opcje zasilania na wysoką i smiga w 220-250 fps :P

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...