Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Open Guild - Na czacie nie widać Prefixu z PermissionsEx.


k3rdarqw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule... Mam problem z pluginem Open Guild. Na czacie na szaro mam napisane ELO Gildii NazweG Nick Wiadomość. czyli:

chatFormat: '&8[&7{ELO}&8] &8[&7{GUILD}&8] &7{PLAYER}&7: &f{MESSAGE}'

z configu Open Guild.

I nie widać Prefixu z PermissionsEx... Tylko od razu nakłada swój format. Próbowałem dać tam [{GROUP}] Ale nic nie daje tylko wyswietla sie na czacie.

screenSHU.jpg

  group-formats:
    Gracz: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
    Admin: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&e {MESSAGE}'
    Deweloper: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&2&l {MESSAGE}'
    Moderator: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&5 {MESSAGE}'
    Wlasciciel: '{OpenGuildTag}{DISPLAYNAME}&7:&6&l {MESSAGE}'
    Architekt: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    Donejtor: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    Elite: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    Veteran: '{OpenGuildTag}  {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    VIP: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    SVip: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    Jezus: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
    Youtuber: '{OpenGuildTag} {DISPLAYNAME}&7:&b {MESSAGE}'
  Wlasciciel:
    build: true
    permissions:
    - '*'
    options:
      prefix: '&6[&bWlasciciel&6]&f '
      default: false

 

Opublikowano

Wejdź na stronę grzegorza2047 i tam masz permisje powinno pomóc, widzę że posłuchałeś mojej rady i używasz OpenGuild według mnie jest on lepszy od FunnyGuilds 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...