Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TAKU.YT - Lider polskiej rozrywki :)


Grenus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, dantes1337 napisał:

Gówniany serwer, nie polecam. Właściciel Grenus wyzywa, oraz ddosuje osob, które np. nazwią go idiotą lub powiedzą, że serwer nie podoba im sie.

Polecam dodać jakieś dowody :) Poza tym dorą inwestycją dla kolegi bedzie słownik języka polskiego.

Opublikowano

Serwer jak najbardziej godny polecenia, kocham Tyralnie u was ^.^

Powodzenia w dalszym rozwoju serwera :)

 

Opublikowano

Serwer dopracowany, normalny, taki jaki powinien być. Niczym się nie wyróżnia, poza może faktem że stawiacię na "rozrywkę", o formie już nie dyskutuję.

Tak czy siak, neutral, życzę powodzenia - widzę na wpadłeś na nowy pomysł Grenus, bo z tego co pamiętam tsmg.pl chciałeś sprzedawać - mam więc nadzieję że zbudujesz porządny serwer :) 

Mieszanina ikonek oraz brak spójności marketingowej powoduje u mnie niedosyt - mówię tu np. o kursywie w banerze która jest a nagle przy kolejny słowie jej nie ma.

Pozdrawiam cieplutko, życzę sukcesów <3 

P.S. Jeżeli Tyralnię nazywamy "rozrywką" to faktycznie lider "Polskiej" rozrywki xD 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Pantoflarzek napisał:

Serwer dopracowany, normalny, taki jaki powinien być. Niczym się nie wyróżnia, poza może faktem że stawiacię na "rozrywkę", o formie już nie dyskutuję.

Tak czy siak, neutral, życzę powodzenia - widzę na wpadłeś na nowy pomysł Grenus, bo z tego co pamiętam tsmg.pl chciałeś sprzedawać - mam więc nadzieję że zbudujesz porządny serwer :) 

Mieszanina ikonek oraz brak spójności marketingowej powoduje u mnie niedosyt - mówię tu np. o kursywie w banerze która jest a nagle przy kolejny słowie jej nie ma.

Pozdrawiam cieplutko, życzę sukcesów <3 

P.S. Jeżeli Tyralnię nazywamy "rozrywką" to faktycznie lider "Polskiej" rozrywki xD 

Co do banneru planujemy dodać coś wy**ebanego w kosmos na święta :D Ale nie gwarantuje że wam się spodoba :P

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

5. Własne tematy możemy odświeżać co 24 godziny. Od teraz w tym celu używamy przycisku znajdującego się pod tematem. Odświeżanie wątku za pomocą posta będzie karane. Kara 3 pkt.

Przycisk wrócił, proszę się stosować do zasady.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...