Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robię poradnik do CS:GO i potrzebuję opinii


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie przejdzie :D ale jak juz tak bardzo chcesz to pododawaj tabelke z napisami np: smoke dd2/ smoke mirage / smoke cache 

pozniej obrazki instrukcja i bedzie git :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
6 minut temu, szalony39 napisał:

To nie przejdzie :D ale jak juz tak bardzo chcesz to pododawaj tabelke z napisami np: smoke dd2/ smoke mirage / smoke cache 

pozniej obrazki instrukcja i bedzie git :D

Tabelki były w 2000 roku. Teraz od tego mamy divy. A szajsowatych poradników o mapach i podstawach jest w c.... Ja skupię się na przekazaniu całej mojej wiedzy którą zebrałem w ciągu 5 lat. Psychologia, myślenie, analiza gry a nie jakieś popierdółki o ustawieniu myszki i ile czasu trenować na mapie

Opublikowano
2 minuty temu, cola! napisał:

Tabelki były w 2000 roku. Teraz od tego mamy divy. A szajsowatych poradników o mapach i podstawach jest w c.... Ja skupię się na przekazaniu całej mojej wiedzy którą zebrałem w ciągu 5 lat. Psychologia, myślenie, analiza gry a nie jakieś popierdółki o ustawieniu myszki i ile czasu trenować na mapie

Ja w ciagu mojej calej kariery cs. 8 lat z ręką na sercu nigdy nie trenowałem smoke. Nie rozgrzewałem sie na dm. Nie oglądalem poradników odnosnie calej gry. 

Wszystko co sie nauczyłem to sam albo z jakiegos Majora co ogladalem i zobaczyłem smoke.

I co? Global Elite wbity 10lvl faceit też Esea A+ i kilka lanów wygranych :D

Więc tu wszystko nie lezy za sprawą poradników/smoke bo nigdy sie ich nie uczylem :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
4 minuty temu, szalony39 napisał:

Ja w ciagu mojej calej kariery cs. 8 lat z ręką na sercu nigdy nie trenowałem smoke. Nie rozgrzewałem sie na dm. Nie oglądalem poradników odnosnie calej gry. 

Wszystko co sie nauczyłem to sam albo z jakiegos Majora co ogladalem i zobaczyłem smoke.

I co? Global Elite wbity 10lvl faceit też Esea A+ i kilka lanów wygranych :D

Więc tu wszystko nie lezy za sprawą poradników/smoke bo nigdy sie ich nie uczylem :D

Brawo. Zajęło ci 8 lat żeby zostać naprawdę dobrym graczem. A pewnie oboje wiemy jak ciężko jest na początku gry. Kiedy nie ogarniasz nic, możesz się tylko domyślać chociaż nawet z myśleniem często jest problem bo nawet nie wiesz jak masz myśleć o czym myśleć podczas gry

Opublikowano
Przed chwilą, cola! napisał:

Brawo. Zajęło ci 8 lat żeby zostać naprawdę dobrym graczem. A pewnie oboje wiemy jak ciężko jest na początku gry. Kiedy nie ogarniasz nic, możesz się tylko domyślać chociaż nawet z myśleniem często jest problem bo nawet nie wiesz jak masz myśleć o czym myśleć podczas gry

Nie nie 8 lat. 8 lat gram w cs'a potrafie grac juz na wysokim poziomie od 2-3 lat. Wczesniej jakos sie na tym nie skupialem gralem 4fun :D

Nie nie było cięzko grałem 4fun na poczatku pozniej skill sam przyszedł jak sie wkreciłem w cs'a :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
3 minuty temu, szalony39 napisał:

Nie nie 8 lat. 8 lat gram w cs'a potrafie grac juz na wysokim poziomie od 2-3 lat. Wczesniej jakos sie na tym nie skupialem gralem 4fun :D

Nie nie było cięzko grałem 4fun na poczatku pozniej skill sam przyszedł jak sie wkreciłem w cs'a :D

I już masz swoją odpowiedź. Grałeś 4fun. Nie zależało ci. Poradnik ten jest dla osób które nie chcą marnować czasu. Czysta informacja w pigułce bez zbędnego pierdolenia. Myślę że jak zobaczysz ukończoną stronę i jak ciężkie tematy tam poruszam to zmieniasz zdanie.

Opublikowano

Strona fajnie wygląda ale po zobaczeniu "Dieta" to ze smiechu wylaczyłem ta strone :D prosze cie XD.

11 godzin temu, cola! napisał:

Tabelki były w 2000 roku. Teraz od tego mamy divy. A szajsowatych poradników o mapach i podstawach jest w c.... Ja skupię się na przekazaniu całej mojej wiedzy którą zebrałem w ciągu 5 lat. Psychologia, myślenie, analiza gry a nie jakieś popierdółki o ustawieniu myszki i ile czasu trenować na mapie

Jaką posiadasz wiedzę przez te 5 lat ? na stronie jakies steamy sa do kont zapewne jedno jest wiec marne 2k godzin przez 5 lat to dobra wiedzia mordo xD 

Opublikowano
29 minut temu, karol123742 napisał:

Strona fajnie wygląda ale po zobaczeniu "Dieta" to ze smiechu wylaczyłem ta strone :D prosze cie XD.

Jaką posiadasz wiedzę przez te 5 lat ? na stronie jakies steamy sa do kont zapewne jedno jest wiec marne 2k godzin przez 5 lat to dobra wiedzia mordo xD 

Poradnik dla casuali jak i dla tych co chcą coś osiągnąć w esporcie.

Ja byłem tym drugim, tyle co się oczytalem, naoglądałem to moja wiedza a jest duża. Doświadczenie też jest duże. Cs jest w mózgu, tam wszystko się dzieje każda decyzja a nie ukrywajmy większość nawet nie próbuje myśleć podczas gry tylko biegną jak robocik i grają sztywno

A nie zaprzeczysz że wypierdalając śmieciowe żarcie będziesz się dobrze czuł i będziesz się mógł w pełni skupić i myśleć

Opublikowano
10 minut temu, cola! napisał:

Poradnik dla casuali jak i dla tych co chcą coś osiągnąć w esporcie.

Ja byłem tym drugim, tyle co się oczytalem, naoglądałem to moja wiedza a jest duża. Doświadczenie też jest duże. Cs jest w mózgu, tam wszystko się dzieje każda decyzja a nie ukrywajmy większość nawet nie próbuje myśleć podczas gry tylko biegną jak robocik i grają sztywno

A nie zaprzeczysz że wypierdalając śmieciowe żarcie będziesz się dobrze czuł i będziesz się mógł w pełni skupić i myśleć

Grają jak robociki bo grac nie potrafia proste a jakis poradnik nie zrobi z niego pro playera co z tego ze koles sobie zobaczy jakieś smolki jak trafi na jakis "rak" team to bedzie potrzebowal aima a nie jakiegos smolka. Wszystko każdemu przychodzi z czasem a poradnik daje mu jakies 5/10 %. No stary jem to co mam w lodowce czyli szynka konserwowa xD margaryna kielbasa swojska :D i jakis ser z biedronki za kilka złoty no bez przesady koleś.A według ciebie jakie jedzienie jest śmieciowe ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, karol123742 napisał:

Grają jak robociki bo grac nie potrafia proste a jakis poradnik nie zrobi z niego pro playera co z tego ze koles sobie zobaczy jakieś smolki jak trafi na jakis "rak" team to bedzie potrzebowal aima a nie jakiegos smolka. Wszystko każdemu przychodzi z czasem a poradnik daje mu jakies 5/10 %. No stary jem to co mam w lodowce czyli szynka konserwowa xD margaryna kielbasa swojska :D i jakis ser z biedronki za kilka złoty no bez przesady koleś.A według ciebie jakie jedzienie jest śmieciowe ? 

Pizze kebsy jakieś mrożone gotowe gówno wszelkie fastfoody, napoje typu cola itp. Praktycznie każdy kto chce coś osiągnąć to musi brać magnez bo dzięki temu łapy ci się nie telepią i łatwiej ogarniasz myślisz. Banany to idealna przekąska dla mózgu esportowca. Musisz pilnować żeby zwłaszcza przed i w trakcie gry pić zwykła wodę, wiadomo z czego jest mózg zrobiony. Dobrze odżywiony i wyposażony w potrzebne minerały organizm = dobre myślenie czyli lepsza gra. Mam dalej pisać?

Na początku każdy gra jak robocik. Wiem jak chujowo jest chcieć się rozwijać a nie wiedzieć co robić bo tylko grając utwardzasz złe nawyki. Gdybym chciał napisać chujowy poradnik jak każdy inny to bym zrobił go w jeden dzień a tak poruszę tematy które nigdy nie są poruszane. Poprostu mam to coś że jak coś zrozumie to każdego tego nauczę bo tłumacze w sposób prosty wręcz jak dla debila ostatniego. Dlatego pokaże tym gorszym co robią źle, jak mają myśleć podczas gry, jakie mieć nastawienie żeby zapewnić im łatwy rozwój i nie musieli przechodzić przez tą męczarnie co ja przechodziłem.

Opublikowano

Dobra to zaczynamy od oceny, jestem dociekliwy to i sprawdziłem sobie materiały, które przygotowałeś już do poradnika.

Cytat

Nie oczekuj ze po przeczytaniu tego poradnika będziesz grał jak ja. Pokażę ci tylko drogę którą masz podążać aby odnieść sukces i parę rad.
Nic nie  zrobi z ciebie lepszego zawodnika jak ciągłe zbieranie doświadczenia.

Śmiechłem. Poradnik jak sama nazwa wskazuje jest zbiorem porad, a nie kodeksem określonych praw i zachowań. Ewentualnemu czytającemu możesz jedynie WSKAZAĆ jakiś kierunek a nie go ZMUSZAĆ do wybrania go. Warto, żebyś poprawił i następnym razem czytaj co napiszesz. Używaj znaków interpunkcyjnych.

Psychika i myślenie są ze sobą powiązane, więc rozdzielanie tego na dwie kategorie mija się z celem. Do chłodnej analizy oraz szybkiego i efektywnego myślenia wymagana jest stabilna psychika, która w dużej mierze określa zachowania ludzkie w sytuacjach stresowych. Jeśli nie jesteś dietetykiem lub z nim nie współpracujesz to odpuść sobie coś takiego jak dieta, każdy człowiek jest inny i nie każdy musi pić tylko i wyłącznie wodę lub jeść tylko białko lub węglowodany. Dobieranie i zapotrzebowanie ludzkiego organizmu na witamy i substancje odżywcze zostaw profesjonalistom, bo możesz komuś zaszkodzić. Przedawkowanie witamin może prowadzić do zaburzeń organizmu. Uwierz, że dla przeciętnego gracza porządne śniadanie, obiad, przekąska oraz kolacja wystarczą. I nikt nie musi robić 2km rowerem, wystarczy co godzinę się rozciągnąć, żeby przywrócić normatywne krążenie w ciele. Granie przy uchylonym oknie daje więcej niż picie zwykłej wody. Mózg nie potrzebuje wody, a tlenu.

Sprawdziłem sobie też inne Twoje bazgrołki i ustawienia csgo są conajmniej śmieszne, nie polecaj komuś włączenia jakiejś opcji jeśli nie wiesz jak ona działa (Tutaj piję do Multi-Threading, czyli Renderowania wielordzeniowego), ta opcja nie dodaje fpsów, a po prostu pozwala aplikacji wykorzystać maksymalną ilość rdzeni oraz wątków, które silnik gry potrafi obsłużyć. Antyaliasing nie eliminuje "pikselozy" przy niskiej rozdzielczości. Ta "pikseloza" to po prostu rozciągnięcie obrazu do Twojej natywnej rozdzielczości monitora i żaden anty-aliasing nie pomoże. Uwierz, że mniej przeszkadzają schodki na 1920x1080 bez AA niż na 1024x768 z AA ustawionym na 8x, możesz sprawdzić. Warto by było, żebyś dowiedział się czym jest postprocesowe wygładzanie krawędzi FXAA, które działa w subtelny acz w widoczny sposób "rozmazuje" obraz. Dobra opcja na gry pokroju Skyrim czy Wiedźmin.

Ustawienia Audio - Recz nad która można dosłownie napisać osobny poradnik, opisz jak dana komenda działa, bo napisanie czegoś w stylu "Zrób tak, bo tak" jest zwykłym mydleniem oczu potencjalnego czytelnikowi. Uważam, że gimnazjum skończyłeś, a to właśnie tam uczyli argumentacji.

Napisz na czym polega parkowanie rdzeni i wcale do wyłączenia tej opcji nie jest potrzebny żadny program, można to zrobić z poziomu Windowsa dosłownie zmieniając cyfrę w jednej tabeli. Polecam rozszerzyć wiedzę na ten temat.

Co do komend i bindów:

fps_max "0" - Nie odblokowuje fps a jedynie wyłącza fps cap
mm_dedicated_search_maxping "25" - Nie powoduje mniejszych pingów, komenda odpowiada za wyszukiwanie serwerów na podstawie maksymalnego ustawionego pingu
zoom_sensitivity_ratio_mouse "0.818933027098955175" - Sam autor napisał, że wartość ta jest dobra dla riflerów, którzy często snajperkami nie grają.

JumpThrow jest zbanowany na niektórych ligach, a jak sam wskazałeś poradnik jest dla osób, które chcą coś osiągnąć w esporcie...

Co do configu na FPS, wałkowane setki razy a Ciemnogród i tak dalej brnie w swoje... Nie ma configów na fpsy, to nie 1.6, to nie Source. Jak ktoś ma mało fpsów to niech pierw zajmie się sprzętem i systemem, dopiero potem grą... Nikt jeszcze na słabym komputerze nie uświadczył nagłego boosta z 30 fpsów do magicznych 100, a nowe update'y wcale tego nie ułatwiają.

Dobra, lecimy dalej:

Cytat

Warto zacząć od rozruszania ręki. Dzięki temu pozbędziemy się dziwnych sytuacji kiedy ręka nie do końca chce z nami współpracować oraz nie spotkamy się z tzw. "efektem zimnej ręki". Ja proponuję siedząc przy komputerze pokręcić trochę ręką w nadgarstku i w ramieniu.

Czyli co? Zwalenie konia wystarczy? Ciepły posiłek, sycący, ale nie zapychający, szybka rozgrzewka całego ciała i już jesteś rozgrzany.

Nie wiem dlaczego, może jestem inny ale u mnie uśmiech nie pojawia się od oglądania fragmovie na YT, co innego cycki...

Cytat

Musisz chodzić tak aby nie zabili cię w plecy. Nie wchodz jak krowa na pole i potem placz ze zabili cie.

Jesteś świadom tego, że większość osób zrozumie to w sposób "Nigdy nie peekuj, nigdy nie ryzykuj"? Podejmowanie ryzyka w tej grze jest czymś co towarzyszy Ci od początku do końca meczu, bez ryzyka nie ma zabawy, bez ryzyka nie ma wyników.

Na koniec perełka, co autor "poradnika" poleca unikać:

-Masturbacji / seksu. Tak. Dziwne ale prawda. Po tym jesteś rozkojarzony, nie ogarniasz i ogólnie nieciekawa sytuacja.

Nie wiem co Ty robisz w domu, czy w życiu, nie wnikam, ale nikt normalny nie gra w gry podczas uprawiania seksu. A unikanie seksu... Brzmi to jak porada sam w sumie nie wiem kogo. Walenie konia lub seks daje Ci rozluźnienie, a to jest bardzo ważne. Lepiej jest się pokochać i potem grać, niż się nie kochać i grać...

Jak oceniam ten pseudo-poradnik? Tak pseudo, bo poradnikiem tego nazwać nie można i długo pewnie nie będzie można nazwać. Kiepsko, pseudo-poradnik jest napisany jakby napisał go gimnazjalista dla gimnazjalisty bez krzty szarych komórek, zero rozwinięcia myśli, zero jakichś porad, które faktycznie by się przydały, za to próbujesz udawać dietetyka i psychologa. Warto ubogacić poradnik w więcej sensownych porad. Warto dodać konfigurację systemu Windows 10, konfigurację samego cfg.ini lub zrobić listę serwerów DM FFA lub Retake. Jest masa pomysłów, a poszedłeś na łatwiznę.

Opublikowano

Wow. Dzięki za wyczerpująca krytykę. Przemyśle to. Wiesz wszystko pisałem z swojego własnego doświadczenia i wiem że jeżdżenie na ręcznym przed grą nigdy nie dawało mi kopa tylko byłem taki rozklejony jakby to powiedzieć. Nie wglebialem się w głębsze tłumaczenie ponieważ myślę że mało kogo to obchodzi co dana dokładnie komenda robi. Poprostu najprostsze wytłumaczenie jakie mogłem znaleźć. Dzięki za porady napewno skorzystam z nich bo nie skończyłem go jeszcze pisać.

 

@anhin trochę poprawiłem. Link w pierwszym poście. Jutro będę jeszcze poprawiał

Opublikowano

Filtrowanie Anizotropowe nie wpływa na jakość tekstur, ale na odpowiednią ostrość gdy dana tekstura jest nałożona na obiekt (np. ściana), który jest pod kątem do kamery. Jakość tekstury określa tylko i wyłącznie jej rozdzielczość. Przy wyłączonym AF patrząc pod kątem na jakąkolwiek teksturę bardzo szybko się jej ostrość rozjeżdża, gdy ustawimy jednak AF na x8 to wydłuża się dystans przy którym tekstura traci ostrość. Widać to bardzo dobrze na podłożu na Cache (mid) czy Dust 2 (long). AF nie wpływa na wydajność przy kartach architekturze Maxwell (GTX 900), nie wiem czy na architekturze Kepler (GTX 600 i 700) też nie ma wpływu na wydajność. Nie wiem jak AMD, ponieważ nie używałem nigdy tychże kart. Jeśli chodzi o resztę ustawień graficznych to takie cienie osoby posiadające min. GTX 960 lub GTX 1050 Ti mogą śmiało dawać na Medium lub High, obie karty mają już na tyle jednostek cieniujących, a przy tym CS:GO nie posiada dynamicznego cieniowania. 

Co do Audio - Jeśli ktoś ma bardzo kiepskiej jakości sprzęt to lepiej niech ustawi 16 bit, odciąży w ten sposób komputer. Prócz tego jest super fajna komenda w CS:GO jednak nie mam pewności co do jej działania, ponieważ nie posiadam sprzętu, który jest słaby oraz zasyfiony wszystkim co się da.

Te jakieś tam liczby w folderze userdata to jest SteamID3.

Co do treningu - Wystarczy aima trenować na sucho (Czyli samemu) 30 min dziennie, polecam za to serwery DM FFA oraz Retake, można też pograć na AIM. Ogólnie to zabijanie bocików jest fajne na początek, potem progress jest żaden i lepiej uczyć się na żywym przeciwniku, bo nie dość, że trenujemy aima to uczymy się też pewnych zachowań. Podstawa jest przy treningu aima taka: Nie stój w miejscu, bo nie daje to nic, musisz strafeować.

Co do poradnika psychicznego - Zanim zaczniesz go rozszerzać polecam abyś pierw sam poznał swoją psychikę, a potem zacznij pisać. Pisanie bredni typu "Masz się nie bać" jest objawem głupoty, tylko głupi się nie boi. Każdy człowiek się boi, lecz osoby silne psychicznie potrafią sobie ze strachem poradzić, a nie raz strach zmusza do działania. Mylisz strach z paniką.

Opublikowano

Pierwszy akapit mogłeś sobie darować. Raczej nikogo aż to tak nie interesuje, tylko efekt.

Audio pominę.

Z tym treningiem każdy będzie miał ciągły rozwój i nie uświadczy zjawiska zastopowania rozwoju, jakby nie dało rady bardziej się wyszlifować aima.

Swoją psychikę znam już doskonale, życie mnie nauczyło które nigdy nie było dla mnie łatwe. Piszę to uproszczonym językiem aby każdy kowalski go zrozumiał.

Wiele razy odczuwałem niechęć strach może to był stres (nwm jak to nazwać)  przed konfrontacją z przeciwnikiem. Strach w grach esportowych tylko przeszkadza w dobrej grze. Zaczynasz się pocić, ręce się trzęsą i szlag trafia skupienie. Jeżeli bedziesz się bał walczyć z przeciwnikiem, miał w głowie ze go nie pokonasz itp. mindsety to z miejsca bez walki przegrywasz bo przeciwnik wierzy że cię zabije, nie boi się walki, ma dobre nastawienie do walki poprostu. Przykładem może byc Polska husaria która posiadała jakby skrzydła na plecach zbroji. Najwidoczniej działało bo spierdalali na widok naszych. Zaczynam wątpić w twoje słowa.

 

#aktualizacja http://poradnikcsgo.cba.pl/PRAWIEE/index.html

 

 

Skrzydła miały oddziaływać przede wszystkim na psychikę przeciwnika (co korelowałoby z treścią listu przypowiedniego). Bo o ile szelest piór trudno było wyłowić w zgiełku bitwy, o tyle ich widok mógł płoszyć konie a człowieka przyprawiać o ciarki. Zresztą nie same tylko skrzydła spełniały tą funkcję. Długa kopia z kręcącym się proporcem i łopocząca rozwiana w galopie zwierzęca skóra oddziaływały w ten sam sposób. Szczególnie właśnie na konie, które z natury są dość płochliwe.

Czynnika psychicznego nie można w żadnym wypadku lekceważyć ani bagatelizować. Przedstawię poniżej kilka przykładów, gdzie odegrał on bardzo istotną rolę.

- W dniu 1-IX-1939 doszło do szarży jaką przeprowadziła grupa konna 18p.uł. pod dowództwem płk. Mastalerza. Choć sama szarża była tylko lokalnym sukcesem, wywołała paraliżujący wpływ na całe lewe skrzydło XIX Korpusu Pancernego gen. Guderiana. Dochodziło do objawów paniki, wszędzie "widziano" polską kawalerię.

- 25-IX-1939 w miejscowości Husynne pod Hrubieszowem została przeprowadzona z powodzeniem szarża ok.400 kawalerzystów na piechotę Armii Czerwonej. Brał w niej udział dywizjon konny Policji Państwowej z Warszawy. Polscy jeźdźcy mieli na głowach blaszane (policyjne) przyłbice. Ich widok wywołał niesamowite wrażenie na żołnierzach sowieckich.

- Polski regulamin wojskowy przed II w.ś przewidywał okresowe przeprowadzenia szarż na piechotę. Miało to uodpornić psychicznie piechurów. Wielki wpływ samego widoku pędzących jeźdźców na psychikę można było najwyraźniej obserwować w warunkach bojowych (chociażby w czasie I w.ś. czy walk z bolszewikami), gdzie potęgowany był przez dużą odporność koni na ostrzał. Podczas szarży padały od razu tylko konie zabite albo mające zgruchotane kości. Pozostałe, często kilkakrotnie ranne (nawet śmiertelnie), w zapale ataku ponosiły i całą masą - pod jeźdźcami lub bez nich - wpadały na oślep na nieprzyjaciela, roztrącając go i tratując. Z daleka ten pozorny brak strat oddziału szarżującego czynił wrażenie nieskuteczności ognia piechoty. Piechota była na tyle zdezorientowana, że większa część kul zaczynała górować, a często w chwili decydującej rzucała broń lub rozpoczynała ucieczkę, która dla niej była pewną zgubą. Celowo przedstawiłem tutaj sytuacje z XXw. Jak więc widać nawet olbrzymi postęp techniczny i olbrzymia przewaga technologiczna nie były w stanie wyeliminować pierwotnych lęków jakie odczuwa piechota na widok szarży kawalerii.

Opublikowano

Mnie uczono tak - Jeśli ktoś coś mi proponuje, to ja muszę spytać dlaczego tak uważa i musi taka osoba dobrze uargumentować swoje stanowisko. Nie musisz tłumaczyć wszystkiego, po prostu wstaw odnośniki co do AF, jakaś strona czy coś, która to tłumaczy, albo sam to wytłumacz w sposób jak najbardziej przejrzysty. Chodzi po prostu o to, żeby osoba, która będzie czytała Twój poradnik mogła z niego wynieść cokolwiek. Jeszcze co do cieni - jeśli ktoś ma dobry komputer i nie ma dropów fps to może ustawić śmiało cienie na Medium lub High, nie tylko poprawia to jakość cieniowania ale też zasięg rysowania cieni, a cienie potrafią dać przewagę.

Przykłady wojskowe nie są dobrym przykładem jeśli chodzi o czynnik psychologiczny - To byli żołnierze, którzy byli szkoleni także do walki psychologicznej. Życie nie wykuwa w Tobie silnej psychiki, robią to doświadczenia, które w jakiś sposób oddziałują na Twoją osobę. Tak samo jak charakter, tworzy się on latami poprzez doświadczenia. Podstawą poznania siebie i swojej psychiki jest umiejętność nazywania swoich emocji.

Jeśli chodzi o ustawienia Windows - Masz tutaj spore pole do popisu, jest tego masa, a Windows 10 można odchudzić w taki sposób, że nie ma możliwości, że przy dobrym sprzęcie są jakieś spadki fpsów po jakichś aktualizacjach CS:GO.

  • ToshiKatsu zmienił(a) tytuł na Robię poradnik do CS:GO i potrzebuję opinii

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...