Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Władca Undvik, brak Hjalmara we wskazanym miejscu


wariusz63

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem już wątek Velen i Novigrad więc popłynąłem na Skellige, porobiłem wszystkie dodatkowe questy znaczki na mapie bo zazwyczaj zawsze robię pierwsze poboczne, później zabrałem się za fabule główną. Po uczcie na skellige zaczałęm od zadania Władca Undvik (na tej wyspie już byłem wcześniej eksplorując ją). Robiłem zadanie po kolei przy okazji uratowałem jakiegoś typa od trolli i spotkałem Jarla Undvik. Dalej szedłem tropem questa i dotarłem do tego domku w którym już wcześniej byłem jak szedłem po narzędzia do kuźni dla tej kobiety w Velen. Wiem tylko ze jakaś cutscenka się odpaliła ale pozniej z niego wyszedłem i wziałem te narzędzie i wróciłem do velen. No kontynuując, wszedłem do tego domku ponownie, zobaczyłem ślady trolla szedłem za nimi ale trop się urywa więc myślałem że coś pominałem. Po 15 min zobaczyłem poradnik na youtube i z czego co widzę to jest ta sama cutscenka podczas tego questa i nawet rozmowa z tym typkiem co go uratowałem od trolli. Są tez do zbadania te ciała co wiszą na hakach i są ślady ludzkie i trolla. Zacząłem podążać za tymi śladami których nie widziałem, po prostu szedłem tą samą drogą jak na filmie na którym jest Hjalmar i dwie syreny a u mnie tylko dwie syreny, zero Hjalmara. Wczytywałem poprzednie zapisy gry, pomijałem nawet ten statek i tego gościa co trzeba uratować przed trollami. Nie wiem co dalej robić, czytałem na forum coś o edycji questa ale nikt nie wie jak się to robi. Da się to naprawić czy spieprzyłem se wątek Skellige cały, mam obawy że to wina zadania z kuźnią pewnie się jakoś to pomieszało wszystko i nie da się tego odratować. Są na to jakieś sposoby, da się zresetować cały quest czy nie ? Daje nawet screena 

20171119221106_1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...