Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, dzisiaj pokaże Wam jak rozwiązać problem ze znikającą ikoną głośnika w Windows 10/8/7

WIELKOŚĆ LITER MA ZNACZENIE

1. Wejdź w opcje wyszukiwania (lupa na pulpicie lub klawisz Windows'a)

2. Wyszukaj aplikacje "regedit"

3. Wejdź w HKEY_USERS ----> S-1-5-21-2835783138-3072142687-4234266273-1001 ----> SOFTWARE -----> Microsoft ----> Windows NT ----> CurrentVersion

4. Jeśli nie posiadasz klucza MTCUVC to utwórz go (PPM --> Nowy --> Klucz --> wpisz "MTCUVC")

5. W kluczu MTCUCV utwórz nową wartośc DWORD 32 bit i nazwij ją "EnableMtcUvc". Wartość zostaw na 0

6. Uruchom ponownie system

Jeśli nadal występuje problem trzeba wejść w ustawienia i tam przejdź na Personalizacja ---> Pasek zadań --> Wybierz ikony wyświetlane na pasku zadań. Teraz włącz opcje z głośnikiem i gotowe.

W ostateczności,jeśli nadal nie działa, trzeba wejść w Polisy Grupowe i znaleźć opcje związane z głośnikiem, ale tego już nie opiszę, bo sam nie wiem gdzie to się znajduje XD

 

Dzięki za uwagę, pozdrawiam :D

Opublikowano

A nie wystarczy prawym na pasek, ikony systemowe i zaznaczyć?

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ten sposób co rozpisałem, przydaje się, gdy opcja z tą ikoną jest na "szaro" i nie da się jej uruchomić.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Brak ikony głośności na pulpicie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...