Jaki tryb serwera w Minecraft bedzię najbardziej opłacalny tylko taki w miarę sensowny, a nie "izi drop" 20% na diament jak to teraz robią tylko bardziej takie oryginalne typu HC, MiniGames itp. bo tych serwerków dla dzieci z pierwszej klasy to ja budować nie chcę, ponieważ nie ma sensu ;P proszę o szybką odpowiedź