Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

dddd.png

________________________________________

Witam, chciałbym zaprezentować wam poradnik oraz mój zalecany config itp.

Zaprezentuje wam Gildie FunnyGuilds czyli jedyny darmowy plugin, który jest nadal rozwijany przez:

@dzikoysk@kacperduras.

Dzięki im posiadamy takie Gildie, które są pod wersje 1.8 do 1.12.

_________________________________________________________________________

Informacje: 

@Strona: FunnyGuilds.net

@Download: Download-FG.github

@Github: Github-FG.github

@Propozycje: Propozycje-FG.github

____________________________________________________

Funkcje, które posiada plugin:

(Więcej w configu informacji)

 

 

 

• Ustawienie max-min długości opisu Gildii

• Ustawienie max-min długości tagu Gildii

• Ustawienie min graczy, aby zaliczało do Topki Gildii !NEW

• Ustawienie rzeczy potrzebnych do założenia Gildii (dla VIP'a też)

• Ustawienie możliwości od jakiego dystansu można zakładać od spawna Gildie

• Ustawienie bloku kiedy założy się Gildie

• Ustawienie na jakiej wysokości tworzy się blok, gdy zakłada się Gildie

• Ustawienie maksymalnej ilości graczy w Gildii

• Możliwość zablokowania światów gdzie nie można zakładać Gildie

• Ustawienie możliwości teleportacji do Gildii (można wyłączyć oraz ustawić też czas oraz itemy, które musisz posiadać do teleportacji można to wyłączyć)

• Ustawienie jakich rzeczy potrzeba na dołączenie do Gildii

• Możliwość powiększania Gildii (można wyłączyć oraz dodać rzeczy, które musisz posiadać, żeby powiększyć)

• Ustawienie wielkości terenu Gildii

• Ustawienie minimalnej odległości od innych Gildii

• Możliwość ustawienia ile maja być czasu powiadomienia

• Możliwość zablokowania komend na przeciwnej Gildii np. /home /spawn

• Możliwość ustawienia ile ma być sekund po wybuchu TNT

• Ustawienie procent oraz jakie bloki maja być niszczone przez TNT

• Ustawienie żyć Gildii

• Możliwość ustawienia czasu atakowania od założenia Gildii 

• Możliwość ustawienia czasu do następnego ataku Gildii

• Możliwość ustawienia ważności Gildii po jej założeniu

• Możliwość ustawienia czasu przedłożenia Gildii

• Możliwość ustawienia dni przed końcem wygasania Gildii

• Możliwość ustawienia przedmiotu dzięki, któremu można przedłużyć Gildie

• Ustawienie punktów Gracza

• Możliwość wyłączenia blokady nabijana rankingu na tych samych graczach

• Możliwość edytowania obliczeń rankingu elo !NEW

• Możliwość ustawienia informacji przy kliknięciu prawym na gracza oraz możliwość ustawienia czasu pomiędzy pokazywaniem informacji

• Ustawienie czy trzeba kucać, aby dostać informacje przez prawy przycisk

• Ustawienie domyślne czy członkowie mogą zadawać przeciw sobie obrażenia

• Ustawienie czy sojuszniczy może zadawać obrażenia

• Ustawienie kolorów itp. tagu

• Ustawienie chatów gildii / sojuszy / globalny

• Ustawienie tagów / punktów gildii / punktów elo na chacie

• Ustawianie taba pod własną potrzebe

• Ustawienie czy tagi powinny zaczynać się z dużych literach !NEW

• Ustawienie czy ma tłumaczyć nazwy przedmiotów jak ktoś kogoś zabije !NEW

• Ustawienie możliwości używania: MYSQL / FLAT

 

 

___________________________________

Config:

Który został skonfigurowany przeze mnie.

Oczywiście jest i mój tab pod 1.8+

Config.hastebin

_______________________

Na razie to tyle ;x

Opublikowano
1 minutę temu, Drejkus napisał:

@Blackovskyy

Miałeś trochę podobny ale robiłeś tematu około 10 min albo może trochę więcej, a ja robiłem około godzinę i trochę więcej.

Ale dzięki za opinie i pozdrawiam :).

Godzine? xD Zobacz jak ja się rozpisałem, a co ty zrobiłeś, dodałeś config i to robiłeś godzinę? Serio, rozśmieszyłeś mnie xD 


 

Opublikowano

@Blackovskyy

Nie chce się kłócić i robić z tego tematu śmietnik więc nie odpisuj na moja wypowiedz.

Dodałem informacje co i gdzie się znajduje.

Zrobiłem banner samemu.

Dodałem wszystkie funkcje, które są (spoiler)

Dodałem swój config dodałem tam swoje polecane konfiguracje oraz mój tab pod 1.8, który był wzorowany z skkafa z 1.7.

 Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Początkującym na pewno się przyda. Masz +

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na FunnyGuilds - Poradnik i mój zalecany CONFIG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...