Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam tylko 2 GB RAM'u, a na serwerze 30 osób + bez lagów!


kaczqwee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zależy czy chcesz jeszcze większą liczbę graczy czy nie, nie chodzi też o sam RAM.

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano
Przed chwilą, SnejkyS napisał:

To zależy czy chcesz jeszcze większą liczbę graczy czy nie, nie chodzi też o sam RAM.

Chcę większą ilość graczy :p

Opublikowano

No to myślę, że warto inwestować w takie rzeczy jak zależy Ci na rozwoju serwera.

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano
Przed chwilą, SnejkyS napisał:

No to myślę, że warto inwestować w takie rzeczy jak zależy Ci na rozwoju serwera.

Ale jak przy 2 GB RAM'u, 30 graczach mi nie laguje?

Opublikowano

No to musisz sprawdzić ile maksymalnie graczy możesz wyciągnąć na 2 GB ramu i zwiększyć dopiero przy ilości, która będzie lagować. Można wiedzieć na jakim hostingu posiadasz serwer ? :)

tworzenie serwerów - PW

Opublikowano
Przed chwilą, SnejkyS napisał:

No to musisz sprawdzić ile maksymalnie graczy możesz wyciągnąć na 2 GB ramu i zwiększyć dopiero przy ilości, która będzie lagować. Można wiedzieć na jakim hostingu posiadasz serwer ? :)

Enderchest, mialem sie przeniesc na TitanAXE, aby zwiekszyc RAM

Opublikowano

Moim zdaniem, jeśli chcesz utrzymać liczbę graczy to zainwestuj już teraz w więcej ramu, ponieważ jak zacznie lagować to gracze mogą się zniechęcić do gry.

Opublikowano
13 minut temu, gabixdev napisał:

RAM to nie wszystko, ważny jest też procesor a dla najwyższej wydajności - zaopatrz się w dużo tańszego VPS-a (KVM bo na OpenVZ masz overselling i duże lagi) np. na OVH (płać paypalem, nie kontem bankowym bo czeka weryfikacja danych xD) ew. lvlup.pro czy inny hosting.

Polecasz TitanAXE?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...