Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzuca/nie odpala się klient kiedy włączam injector


Badmen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Po uruchomieniu jakiegokolwiek injectora z zamiarem wstrzyknięcia DLL do klienta Zyrios client się wyłącza, wyskakuje jakieś okienko na sekunde i koniec.

Jeśli najpierw uruchomię injector to klient w ogóle nie chce się uruchomić.

Da radę to jakoś ominiąć tego hackshielda ?
Przy normalnym uruchamianiu klienta wyświetla się okienko metin2 z napisem " Oyun Aciliyour "

dzięki ;)

Opublikowano

Spróbuj tak:

Odpal injector >> settings >> Injection Method: Thread Hijacking >> kliknij start in secure mode

Następnie odpal clienta

Powinno pomóc :)

.

Opublikowano
13 minut temu, Character napisał:

Spróbuj tak:

Odpal injector >> settings >> Injection Method: Thread Hijacking >> kliknij start in secure mode

Następnie odpal clienta

Powinno pomóc :)

Nadal wywala, choć teraz przynajmniej odpala klienta ale pokazuje się jakieś okno znowu i koniec :/

:)

Opublikowano
11 minut temu, Badmen napisał:

Nadal wywala, choć teraz przynajmniej odpala klienta ale pokazuje się jakieś okno znowu i koniec :/

:)

Zyrios czy Terios to jest serwer?

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...