Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 
Mam problem ze zrobieniem serwera na windows 10 
Za kazdym razem jak odpale maszyne wszystko ladnie ale zawsze mam ''blad podczas laczenia sie z serwerem''
Rooty dobrze zrobione itd
POrty sa i tez dobrze polaczyc sie do bazy moge ale nie zalogowac do gry
Moze Windows 10 blokuje cos?
#edit lub moze plyta glowna blokuje
Prosze o szybka pomoc!!!!

sygna.png

  • Ups... zmienił(a) tytuł na Błąd podczas łączenia się z serwerem
Opublikowano
3 godziny temu, ( Paszka ) napisał:

Pokaż plik serwerinfo.py z roota 

STATE_NONE = "..."

STATE_DICT = {
    0 : "...",
    1 : "NORM",
    2 : "BUSY",
    3 : "FULL"
}

SERVER01_CHANNEL_DICT = {
    1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"25.40.54.100","tcp_port":13001,"udp_port":13001,"state":STATE_NONE,},
    2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"25.40.54.100","tcp_port":16001,"udp_port":16001,"state":STATE_NONE,},
    3:{"key":13,"name":"CH3   ","ip":"25.40.54.100","tcp_port":18001,"udp_port":18001,"state":STATE_NONE,},
}

REGION_NAME_DICT = {
    0 : "POLAND",
}

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
    0 : {
        1 : { "ip":"25.40.54.100", "port":11002, },
    }
}

REGION_DICT = {
    0 : {
        1 : { "name" : "XenosMT2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
        },
}

MARKADDR_DICT = {
    10 : { "ip" : "25.40.54.100", "tcp_port" : 13001, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", },
        }

TESTADDR = { "ip" : "25.40.54.100", "tcp_port" : 13001, "udp_port" : 13001, }
 

sygna.png

Opublikowano
32 minuty temu, ( Paszka ) napisał:

Wygląda dobrze w VirtualBox po komendzie /start wpisz ps I pokaż screen 

napisalem ci na pw ;) a ssa zaraz zrobie

#edit

Bez tytułu.jpg

sygna.png

Opublikowano

 

 

Po pierwsze daj  SS z sysinstall

Dwa zobacz czy jak nie możesz się połączyć to możesz wejść na winscp czy navicata 

Trzy działasz na hamaku czy robisz na pc 

tenor.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...